Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kontrolka AIRBAGU

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kikusa



Založen: 10.2.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 11:10 am    Předmět: kontrolka AIRBAGU Citovat

Ahoj lidi. Doufám, že mi někdo poradí. Během posledních dvou dnů se mi za jízdy 3X rozblikala kontrolka AIRBAGU. Po zastavení, vypnutí zapalování a opětovném nastartování zůstala zhasnutá. Po cca 10km se to opakovalo. Dnes jsem ujel necelých 40km a zatím se nerorblikala. Mám xantii r.v. 99 1.9TD 4 x airbag. Jestli něco poradíte budu moc rád. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Zkus se podívat pod sedadla. Jsou tam konektory a ty často odcházejí. Hlavně pod sedadlem řidiče. Já osobně jsem měl tentýž problém, i když mám pouze jeden airbag a vše jsem vyřešil tak, že jsem ty dráty pod sedadlem řidiče spojil čokoládkou. A teď již mám klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

pravda...I ja jsem s tim měl malou potíž - občas "to" na mně zasvítilo. Stačilo
zahýbat konektory pod sedačkou spolujezdce a už to bylo o.k. (xantia rv 99 4x airbag)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

Mel jsem stejny problem...Ja to resil tim,ze jsem konektory rozpojil a zase spojil a taky zahybal jak pisou ostatni a bylo po problemu.Tohle te obcas zazlobi. Sad
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

Mám podobný možná stejný problém.
Ty konektory pod sedadel jsou od bočních vaků nebo i od čelní, protože mě bliká na palubce kontrolka AIRBAG - ne kontrolka bočních airbagů.
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zeturek



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Břasy

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Jsou tam konektory pro boční airbagy a také pro předepínače pásů. A ty souvisí s těma čelníma.
Jirka
_________________
X2, 1.8 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Je po problému - rozpojit, očistit a kontrolka zhasla. Děkuji za radu Petr Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nezmar



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Okříšky

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

zeturek napsal:
Jsou tam konektory pro boční airbagy a také pro předepínače pásů. A ty souvisí s těma čelníma.
Jirka


Mám dotaz jestli v tom konektoru nejsou i dráty od repráků ve dveřích Občas mě přestává hrát reprák v levých zadních dveřích.
Díky
_________________
bývala Xantia II Turbo D 1,9 1998
Citroen C5 Break 2,2 16V HDI Exclusive

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

No, pod sedačkou bych konektor k zadním reprákům nehledal. Spíš bych hledal v průchodce do dveří. Jinak drát k levému zadnímu reproduktoru jde od rádia do konektoru, který je u nohou spolujezdce (30 pinový hnědý konektor, bílý drát označený 8450 na pozici G1 a béžový drát 8460 na G2), potom jde pod nohama spolujezdce a řidiče k levému prahu a do prostředního sloupku, kde prochází do dveří.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

A nedotýká se ti nožový konektor reproduktoru plechu dveří, nejenom mě to dělalo tento problém.Zkus ho vyndat a mrkni na to.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nezmar



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Okříšky

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 7:33 am    Předmět: Citovat

jira napsal:
A nedotýká se ti nožový konektor reproduktoru plechu dveří, nejenom mě to dělalo tento problém.Zkus ho vyndat a mrkni na to.


Dveře jsem měl už párkrát rozdělané, žádný problém jsem tam nenašel. Zkusím ten konektor u spolujezdce.
Diky
_________________
bývala Xantia II Turbo D 1,9 1998
Citroen C5 Break 2,2 16V HDI Exclusive

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bodmrazu



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Mám stejný problém, tedy již ne stačilo vyčistit kontakt na vypínání airbagu u ruční brzdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)