Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

couvací senzory

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 6:32 am    Předmět: couvací senzory Citovat

zdravím pro opakované odíraní narazníku jsem pořídil starší testovací park.senzory Very Happy jenže mají i dvě čidla na předním narazníku ktere se zapojí na pulzy k tachometru Sad prosím víte někdo barvu nebo číslo dratu který je pulzní ovladaní tachometru ?dik tom
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:55 am    Předmět: Re: couvací senzory Citovat

tomc napsal:
zdravím pro opakované odíraní narazníku jsem pořídil starší testovací park.senzory Very Happy jenže mají i dvě čidla na předním narazníku ktere se zapojí na pulzy k tachometru Sad prosím víte někdo barvu nebo číslo dratu který je pulzní ovladaní tachometru ?dik tom

Nepodařilo se mi to najít, ale když ti nikdo neporadí, zkus to přímo na snímači rychlosti. Očekával bych čidlo se třemi dráty. Kdysi jsem tento snímač zkoumal na 1.9D s automatem r.v. 97 bylo to bílý 3vývodový konektor a výstup měl číslo drátu 162.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

jj skusím dik.
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)