Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lupání v autorádiu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
franta123



Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:57 pm    Předmět: Lupání v autorádiu Citovat

Dobrý den,
chtěl bych poprosit zkušenější o radu: mám ve své Xantii 1.9TD 96 autorádio Pioneer DEH-3900MP a můj problém je v jeho lupání. Pokaždé, když zapnu klíček a rádio se spustí, lupne to v reprákách. Ne silně a otravně pořád. Při změně zdroje signálu lupne. Při změně stanice na rádiu lupne. Při změně profilu EQ lupne. A přitom každá tahle větší změna má jakési zpoždění (cca 0,5 vteřiny) než třeba začne hrát zvolená stanice. Napadlo mě jestli není slabý přívod 12V, ale rádio nemá nijak závratný výkon a předchozí mi to nikdy nedělaly. Zapojené je to normálně přes origo ISO konektor (standardní, bez nějakých redukcí). mate mě právě to, že předchozí rádia to nedělaly (lupání) a jedno bylo starý kazetový Soòák a druhé nový CD Pioneer. A pak jsem koupil od kámoše za pár babek tohohle Pioneera a ten lupe, zmetek Smile) Jinak hraje perfektně, ale to lupnutí je otravný. Kdysi dávno, když jsem měl starou Cortinu, jsem měl mezi autorádiem a baterkou odrušovač (asi kondík), aby v rádiu nekvičel alternátor. Ale to už novější auta nedělají, tak si myslím, že odrušovač to nevyřeší.
Je něco, co by třeba mohlo odejít v zesilovači nebo v napájecí části rádia a to by mohlo způsobovat to lupnutí? A i přes to by rádio normálně hrálo? Nevím a prosím o radu.
Děkuju všem Smile)
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)