Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autocentrum Červená Hospoda

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 11:26 am    Předmět: Autocentrum Červená Hospoda Citovat

Autocentrum Červená Hospoda - u Třebíče. Vyhněte se obloukem, nejlépe po hranicích okresu (ještě lépe kraje). Umí zprasit prakticky vše. Na staré Xantii 1.9 TD mi udělali škodu za 8000 na motoru. Na nové XII 2.0 HDi - Připojení na diagnostiku za 900 - výsledek nula. U konkurence za 250 s výsledkem, vč.odborné konzultace zdarma. Elektrice absolutně nerozumí. Je toho hodně, ale vše vypisovat nebudu. Poslední test - Při podzimní akci - kontrola auta zdarma - jsem si nechal za doplatek zkontrolovat celý auto - nesvítící dálkové světlo a hladina oleje pod ryskou měrky je vůbec nevzrušily a v protokolu nic. Tímto testem jsem s nima definitivně ukončil vztahy. P.S.: Vloni konečně přišli o certifikát "AUTORIZOVANÝ" servis.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Jo Petře souhlasím stebou, Jen chci říct že technici jsou ochotní, ale servisní pracovníci stojí za ....o . Příklad.: únik LHM - mechanik zjistil únik přes těsnění pístnice řízení. Týden trvalo obj. náhrad. mažety. Při výměně manžety zjistil že to teče ještě ze zadní a to podstatně více. Návrh výměna celé pístnice caa.:6000kč. Průbnul jsem vrakáč, pístnice 1000kč. Demontáž v PNEUSERVISU! - původní pístnice ok., žádná manžeta nová vše původní. Práce + materiál jsem zaplatil. LHM prolíná někde od vrchu. Co říct ,, lupiči technicky negramotní¨. Evil or Very Mad
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hra.tomas



Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Kam tedy dáváte své myláčky na opravy? Je to jediný servis okterém vím...???
_________________
Xantia je nej auti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 1:54 am    Předmět: Citovat

Jeden velký problém na mé aktivě jsem řešil v Holetíně (řízení náklonu), ale jinak se domlouvám s jedním človíčkem, ale to jen přes SZ, aby náhodou neměl problém v zaměstnání, pokud by tohle od nich někdo četl.
A celkem dobří jsou v Autostaru S+Š v Třebíči nad Hauspezi ( tam mi dělali hlavně elektriku, když si jinde neporadili a nebo by to bylo drahý).
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)