Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna autoradia

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 8:16 pm    Předmět: Výměna autoradia Citovat

Zdravim...Poradi mi nekdo, kdo ma zkusenosti s vymenou orig autoradia za nove? Rád bych totiz vymenil cely "ramecek". Mam rv 99 s orig radiem a chtel bych poridit zaviraci "housing" na radio. Videl jsem to u jiných Xantii. Jak ten zaviraci dil vypada? Je vymena jednoducha? Popr. ma ho nekdo k mani?

Dikes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Výměna není složitá, jde nahradit, akorát místo jednoho dílu musíš mít dvě části - zavírací část a část okolo ovládání topení.
Vyndáš původní rámeček okolo rádia a ovládání topení. Rámeček vyndáš tak, že si vysuneš popelník a nad popelníkem jsou dva vruty. Ty vytočíš a celý rámeček sundáš, okolo topení a rádia je pouze nacvalký. Vyndáš rádio, drží ho po stranách dva vruty.
Namontuješ nový spodní díl rámečku (okolo ovládání topení) - nahoře zacvakneš a nad popelníkem dva vruty.
Namontuješ zavírací část - okolo vnitřku jsou 4 vruty, tím ten zavírací dekl přišroubuješ. Rádio se montuje normálně do plechového rámečku, který je součástí rádia.
Na koupi navrhuju vrakoviště, popřípadě kontaktovat někoho, kdo zde rozprodává svá auta na díly.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šoubis



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 9:05 am    Předmět: Zavírací panel Citovat

Jestli ještě ten zaklápěcí panel na autorádio nemáš tak ti ho můžu nabídnout. Právě svojí yantii rozebíráma tohle ještě mám. Více na ICQ
_________________
C5 žije .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 1:26 pm    Předmět: Re: Zavírací panel Citovat

Ja bych tu "sklapecku" zvazil. Jsem cerstvym majitelem X, v sobotu jsem se dostal k vymene radia (puvodne tam byl Grundig). Mam byvaly 2 nejlepsi model JVC s kazetakem, odnimatelny panel, ovladani changeru atd.... Z predchozich aut jsem zvyklej na doboru manipulaci s ovladanim, kazetou/CD, pri vyndavani macknu a panel mi padne do dlane a jdu. Za tema dvirkama je to dost utopene, hur se vse ovlada atd. Ja osobne bych nemenil. Pokud ti ale nekdo ramecek venuje z vraku, neni nic ztraceno vyzkousis, uvidis...
Ale jak pisu - je to ciste muj osobni pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Kazdej mame nazor jinej, ale ja se priklanim spis k te variante "peřiòák"... Myslim si, ze je to takova mala obrana proti zlodejum. Nevidi radio, nelaka je rozbijet okno a jdou o auto dal...
Uz kdysi v BX mi to znamy hodne zavideli...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libor bx



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

měl jsem bx kde byl zavírací šuplík na radio a v x mám též zavírací. Výhoda je v tom že nemusím sundávat z rádia tatranku a není vidět jestli tam rádio máš a jaké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

taky shanim zavirani na sve new radio neprenecha nekdo?
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)