Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

čidlo teploty

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
havíř



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 9:58 pm    Předmět: čidlo teploty Citovat

chlapi potřeboval bych vědět kde je čidlo teploty venkovní ukazuje to po zahřátí velké rozdíly mám 2.0 hdi 1999 díky michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Po zahrati ceho (kastle , motoru) to ukazuje velke rozdily? Jiri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

Čidlo venkovní teploty máš v pravém zrcátku. Když se podíváš zespoda kloubu, je tam taková bulka. Na druhé straně není. To je čidlo venkovní teploty.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
havíř



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 10:49 pm    Předmět: Citovat

po zahřátí motoru ,venku -10 teplota na displeji -10 po ujetí zhruba 5 km ukazuje displej 0 a potom to leze nahoru ale teplotu ve voze to nedosáhne měnili mi pr.zrcátko a zřejmě to dělá od tý doby je elekricky ovládané že by tam neco přehodili díky michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Zdravim. Jak to dopadlo? Prechodovy odpor nejakeho konektoru by to nemel byt (snimac ma opacnou logiku > cim vetsi odpor tim mensi teplota). Ze by voda v pripojeni? Jiri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
havíř



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

opravdu jsem ještě neměl čas se na zo podívat byl jsem mimo republiku ale tento týden to budu řešit a napíšu jen na tom pravém zrccátku jsem se zběžně podíval po tom čidle a nic jsem nenašel musím to zkontrolovat pořádně díky moc za rady Michal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)