Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Doplnění klimatizace - Plzeň

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JSW



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 7:02 am    Předmět: Doplnění klimatizace - Plzeò Citovat

Zdravím, mohl by mi někdo doporučit servis v Plzni či okolí ? Potřebuji doplnit klimatizaci a vyměnit čepy a ložiska na předku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 1:41 pm    Předmět: Re: Doplnění klimatizace - Plzeò Citovat

JSW napsal:
Zdravím, mohl by mi někdo doporučit servis v Plzni či okolí ? Potřebuji doplnit klimatizaci a vyměnit čepy a ložiska na předku.


Kde konkrétně v Plzni, to ti z Valašska fakt neporadím Twisted Evil, ale zkus obejít pár pneuservisů, tady to mívají, ovšem nikde žádná reklama, taky jsem sháněl a narazil jsem na tuto službu celkem náhodou.
Docela mě to i překvapuje, protože aut s klimou je dnes už docela dost, s tou automatickou mašinou je to prakticky bez práce (řekl bych podstatně snazší než přezout gumu) a vývar z toho bude celkem slušný, myslím...

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

cau skoušel si v plzni ATU myslim si že to je na rokycansky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JSW



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

Dík za odpovědi.Zatím jsem našel v Plzni tohle http://www.pneucentrum.cz/Default.aspx?tabid=108 . Ale neznám cenovou hladinu téhle služby, takže nevím, jestli chtějí moc nebo málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

skus se ješte zaptat u toho atu a porovnej ceny kamoš pletil za přetesněni cerpadla na klimu a doplneni 2000 kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PEPA



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Já jezdím na Bručnou ( teď ale nevím, jestli je to ulice Na Výsluní nebo V Kamení - jsou obě souběžné s Nepomuckou). Poslední návštěva v 6/2007 - odčerpání staré náplně, nová náplò včetně kontrastní látky + kontrolní návštěva po týdnu užívání = cca 1000,- Kč.
Tel. číslo bohužel někde zahrabané, protože jezdím kolem, vždycky se osobně domluvím na termínu.
Pokud si plzeòský, stačí na netu dát do vyhladávače autoklima a vypadne ti několik odkazů, jen si vybrat.
_________________
Xantia 2, 99, 1,8i16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JSW



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem našel tohle Autoss Šteiner http://www.autoservis-plzen.cz/index.php?pozice=html&kod=cenik . Jsou zhruba na polovině ceny, co pneucentrum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)