Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ovládání na volantu a PIONEER

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 2:34 pm    Předmět: ovládání na volantu a PIONEER Citovat

Předem se omlouvám že to sem vubec píši vím že to tu bylo probíráno někjolikrát ale tento problém sem nikde nenašel. Jde o autorádio PIONEER DEH6900UB a na napojení na volant je potřeba redukce CARPI 032. Nicméně mám problém že se to nějak hádá či co bud furt přeskakují skladby nebo jde jen skákat přes skladby ale hlasitost nikdy nejede. Není třeba spálený to rozhraní na volantu ? (tam je nějaká odporová dekáda ?). Nemáte s tím skušenost ? a případně kdyby někdo měl ten tišták nebo na co jsou ty tlačítka to napojený tak bych ho i kupil a skusil vyměnit.

Dík moc za pochopení. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 6:11 pm    Předmět: Re: ovládání na volantu a PIONEER Citovat

bartali napsal:
Předem se omlouvám že to sem vubec píši vím že to tu bylo probíráno někjolikrát ale tento problém sem nikde nenašel. Jde o autorádio PIONEER DEH6900UB a na napojení na volant je potřeba redukce CARPI 032. Nicméně mám problém že se to nějak hádá či co bud furt přeskakují skladby nebo jde jen skákat přes skladby ale hlasitost nikdy nejede. Není třeba spálený to rozhraní na volantu ? (tam je nějaká odporová dekáda ?). Nemáte s tím skušenost ? a případně kdyby někdo měl ten tišták nebo na co jsou ty tlačítka to napojený tak bych ho i kupil a skusil vyměnit.

Dík moc za pochopení. Smile


Škoda, že nenapíšeš, co máš za auto, aspoò X1 a X2 rozlišení pomůže. Sám velký pionýr píše kdesi v nějaké tabulce, že u X1 se má zřejmě spojit pin 4 a pin 6 - "link pin 4 with pin 6 on 10-pole ISO connector". Proč, tomu sice nějak nerozumím, ale píšou to.

Jinak ve volantech Xantií jsou jen odporové sítě, pokaždé jiné, jejich schémata najdeš tady: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?p=8711#8711

S multimetrem můžeš pak snadno poměřit, jestli je volant OK nebo ne.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 4:42 am    Předmět: Citovat

no o to mi šlo jo omlouvám se za tu xantii mám samo X1 Smile

Díky moc za ten odkaz já to hledal a enmoh najít nevím asi sem slepé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)