Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Imobilizér
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 5:19 pm    Předmět: Imobilizér Citovat

Nazdárek kolegové, mám trochu problém (X1).. zkoušel jsem tady pohledat a nikdo neměl stejný příznak.. o co jde.. do dnes imo fungoval v pohodě.. ale dnes jsem přijel domu a místo aby po chcípnutí se rozsvítilo červený a začlo blikat, tak dlooouho nic a rovnou začlo s blikáním.. jenže jakmile jsem dal klíčky do zapalování a otočil, rozsvítila se zelená a já nastartoval bez kódu.. nevíte, co s tím?
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

To vypada jako by se imo převrátil do neutrálního režimu. Zkus postupovat podle tohoto:http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/kodovani.jpg tak jako bys vystupoval z neutral režimu a uvidíš. Jinak nevím, ale podle tohoto návodu mi imo funguje a dělá vše co je tam napsaný.
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Ok, zkusím to, ale je mi to divný Sad Confused Díky Smile kdyby měl někdo jiný nápad, sem s tím..
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

Jaka byla casova prodleva mezi vypnutim motoru a znovu zapnutim zapalovani, kdyz se opet rozsvitila ta zelena kontrolka?? Mensi nez hodina??

Napad mne moznost, ze ti nefunguje spinac otevrenych dveri u ridice. Mrkni na to, jestli se ti pri otevreni dveri rozsveci osvetleni interieru.

Pak uz jen prohlidka konektoru(imobilizeru, ECU), kabelaze, popr tistaku imobilizeru...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jojo, menší než hodina...cca 2 minuty... bylo mi divný, že nezačala hned svítit ta červená kontrolka, tak jsem chvíli počkal a pak to zkusil...
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Nho to je normál.
Mě to dělá taky dokud neotevřu dveře a nerizsvítí se osvětlení.Je to asi závislé na odběru.Zkus chcípnout motor,vyndat klíček, otevřít dveře,chvilku počkat a pak znovu zkusit nastartovat.Uvidíš že budeš muset znovu zadat kód. Jinak buď rád že si nastartoval. TO já měl opačnej problém že jsem přijel,chcípnul a když jsem za cca 30 minhut chtěl odjet tak už jsem nenastartoval.Zbláznilo se mi IMO. Embarassed
_________________
Citroen XII 2.0 Hdi 80kW narozená 2001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

No uvidíme ráno... z dalšího zdroje jsem se dozvěděl, že mám ještě tak 25 startů a šlus Sad
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ja kdyz vypnu zapalovani, tak to parkrat pipne a zacne blikat cervena. Kdyz prijdu do auta a zapnu zapalovani, tak se automaticky prepne na zelenou a rovnou nastartuju. Drive jsem musel zadavat kod a najednou z niceho nic jsem nemusel. Pruser je v tom, ze si nepamatuju co se delo, kdyz jsem predchozi den prijel domu, protoze jsem byl moc "veselej". Mno hlavne ze se to nezaseklo tak, ze bych nenastartoval. Kdyz casto za sebou zkousim zadavat kod, tak mi pak pri vypnuti klicku bezi chvilku motor dal, nez dojde benzin v trubkach. Taky nevim co s tim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Jesli to chceš mermomocí řešit tak po zapnutí klíče zadej kód i při svítící zelené, nebo zkus i špatný kód, mě se to takhle vzpamatovalo, někdy se to probudí i samo.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:46 am    Předmět: Citovat

No, řešit..už není co.. ráno to normálně chtělo kód a po dojetí do práce se to zase chovalo standardně... tak uvidíme, jak se to bude chovat.. když to bude ok, tak mi včera třeba jen nějak breptaly prsty na klávesnici a zmáčk jsem něco, co jsem nechtěl. Za rady díky.. Smile
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Pánové píšete tady o "pípání" imob.
Mám už druhé auto a ani jedno nepípá. Lze to pípání nějak vypnout nebo mě to nefunguje??
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

Mno to ja jsem zkousel, zadat kod i pri sviceni zelene a nastartovanem motoru. Jenze to mi pak dela problem takovej, ze kdyz vypnu motor klickem, tak bezi dal a po chvilce se proste uskrti, jako by mu dosel benzin. Tak nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo a sel jsem to jeste jednou nejak vyzkouset. Kdyz zapnu klicek, tak se mi rozsviti zelena a muzu normalne nastartovat. Po nastartovani zhasne imo. Kdyz vypnu motor, tak to 4x pipne a rozblika se cervena. Moc si nepamatuju puvodni stav, ale rekl, bych, ze ted blika cervena rychleji o neco nez pri normalnim stavu. Kdyz zapnu klicek a rozsviti se zelena, tak kdyz zadam 3x kod(jakykoliv, klidne i spatny), tak zustane i po nastartovani rozsvceny imo. Kdyz vypnu v tomto stavu klicek, tak prestane bezet cerpadlo na palivo a motor se skrti az chcipne. Kdyz ovsem zapnu klicek jeste nez motor chcipne, tak se cerpadlo rozbehne a motor se dokrmi a bezi dal. Proste nejde vypnout. Jedine kdyz vypnu klicek, tak musim cekat, nez se udusi. Pak kdyz do urcite doby opet natosim motor, tak to jede stejne jako kdyz zadam ten kod 3x. Kdyz bych pockal o neco malo dele, tak to 4x pipne a je to zase v tom stavu, jak jsem popsal na zacatku. Zkousel jsem mackat vse mozne, ale nic. IMO mam jen s 1-9 a C. Nemam tam ani nulu, ani jiny pismenka. Tak kdyz bude nekdo neco vedet, co s tim, tak budu rad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hofíno



Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Český Krumlov

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj Citrone to vypada že se ti odporoučel immo do kopru,páč blokuje jen tzv.dvojrelé který ovládá hlavní přívod do systému a taky do čerpadla.Takže to vypadá že po vypnutí klíčku zastaví jen čerpadlo,ale zapalování maká pořád dál Tím pádem máš kliku že se nezastavil natvrdo.Mám ale taky dobrou zprávičku,že tenhle immo se nechá obejít,kdyby se to posr... uplně.
_________________
Xantia 2,0 HDI exclusiv 12/98 109 šemíků
Moc prima kočár
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Hofíno. Díky za bezva informaci, špatnou i tu dobrou. Napis mi prosím, jakým způsobem se dá odstranit immo, protože jezdím denně a to radši udělám dřív, než bude pozdě. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)