Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Varování - stočené kilometry
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vaurien



Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 3:31 pm    Předmět: Varování - stočené kilometry Citovat

Nazdar lidi. Kdyby jste se někdo zajímal o stříbrné HDI Break, které mají v Plzni v autobazaru BOB & TOM, tak pozor !
Má totiž stočený tachometr možná i o 100000 km. Byl jsem se na ní mrknout, na tachometru je sice 180 tisíc, ale v motorovém prostoru jsem našel nálepku, že v červnu 2005 byla prováděna výměna rozvodů a stav tachometru byl něco málo přes 230 tisíc km ( přesně už si to nepamatuju ). Takže dobře zvažte případnou koupi.
Píši to sem proto, že ta samolepka tam taky zítra klidně nemusí být...

je to tahle : http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6293198
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

jo,je to hnus.ale která nemá..... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

dolph napsal:
jo,je to hnus.ale která nemá..... Evil or Very Mad

S těma skutečnýma 180tkm by za ni dali venku něco okolo 4tisíc euro, a nějaké náklady na dovoz, takže třeba cca 110tis.kč. Prodejná by byla za tu cenu co tam stojí.
Jenže jsme v Česku v "království ojebávek" no tak ho koupili tak za 3tisíce euro a 30 litrů čistý vývar.


Naposledy upravil gunter dne pá duben 11, 2008 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:49 pm    Předmět: Re: Varování - stočené kilometry Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Se musím jenom smát.Snad si nikdo nemůže myslet že by se u nás dalo koupit auto se slušnýma kilometrama za nizkou cenu,natož v naftě.Novýho nafáka si koupí člověk co ročně najede 30000 X 10 let stáří vozidla a přibližný kilometry jsou tam.Nechci se nikoho dotknout a nebo mu dát brouka do hlavy,ale ten kdo si myslí že má na tachu 120000,tak buď nezná pravdu a nebo měl sakra kliku.
_________________
X2 1,8 16V Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 7:05 pm    Předmět: Re: Varování - stočené kilometry Citovat

vaurien napsal:
Nazdar lidi. Kdyby jste se někdo zajímal o stříbrné HDI Break, které mají v Plzni v autobazaru BOB & TOM, tak pozor !
Má totiž stočený tachometr možná i o 100000 km. Byl jsem se na ní mrknout, na tachometru je sice 180 tisíc, ale v motorovém prostoru jsem našel nálepku, že v červnu 2005 byla prováděna výměna rozvodů a stav tachometru byl něco málo přes 230 tisíc km ( přesně už si to nepamatuju ). Takže dobře zvažte případnou koupi.
Píši to sem proto, že ta samolepka tam taky zítra klidně nemusí být...

je to tahle : http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6293198


Autobazar BOB&TOM, to zní skvěle, není to skvělé. Aspoò název mají podle toho, že prodají vše za každou cenu Mr. Green
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
maty Pce



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Nevím, ale asi jsem měl štěstí, protože když jsem před více jak tři roky kupoval své HDi z roku 2000 tak mělo najeto necelých 80.000 km a více jak rok stálo kvůli nehodě.( bourané na zadek, ale nic nikde nebylo hnuto ). Vše mě prodejce doložil, na autě byly štítky a bylo vidět, že do posledního okamžiku před nehodou bylo udržované. Jediné s čím jsem později zápasil byly doklady, přesněji velký techničák, což jsem řešil i prostřednictvím ambasády... Trvalo to skoro rok, takže to byl asi tak můj největší problém při nákupu auta na vlastní pěst v SRN. Tím jsem chtěl říci jen to, že nyní mám 105.000 km, jezdím docela málo, ale auto rozhodně neprodávám Wink
_________________
X2 HDI break, 1/00 exculsive, hydroaktiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

maty Pce napsal:
Nevím, ale asi jsem měl štěstí, ..... Tím jsem chtěl říci jen to, že nyní mám 105.000 km, jezdím docela málo, ale auto rozhodně neprodávám Wink

Taky tě štvou ty řeči o 30tkm ročně??? Wink Docela tě lituju až budeš vysvětlovat kupci, že nemáš 240 tkm??? Laughing notabene ztočených z 400tkm. Very Happy
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Koupil jsem X2 HDI lehce bouchnuta na predek (jen plasty a chladice)a na 99% ma najeto 100tis,jak udal prodejce.Rozebral jsem alternator a je jen lehce opotrebovan.I stav ostatnich agregatu je zachovaly.Yatim jeste nejezdim ale doufam ze nebudou problemy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

ty kilometry nic neznamenají pokud je vuz najel s udržbou a nejlepe po dalnici.krasný interier je znamka chovaní majitele k celemu vozu radeji autí z D z 300 tkm než se 150 z talošky!!
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:38 am    Předmět: Citovat

samo, že s těmi km to nemusí být dogma, loni v říjnu jsem pro bráchu koupil u dealera td X2 v automatu EZ 04/98, po 1. majiteli. Sice stála 3400 euro, ale měla všechny doklady bylo vidět, jak děda přes 60 let s ní pravidelně jezdil do práce 40km tam a 40km zpět, a to po rychlostní komunikaci. Za 9 a půl roku takhle nalítal 172tkm jediné, co se od dovozu udělalo byl regulátor tlaku, a to docela nedávno. Jinak nic.
Horší je to už u firmeních aut ty mohou mít opravdu těch 30tis. ročně tam jde o to, jak se s vozidlem zacházelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRMATOR



Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Apropo,da se vubec skutecny stav tachometru zjistit?Ja psal na Sdruzeni pro ochranu spotrebitelu a ti mi napsali,ze pokud zjistim jiny stav tachometru,nez prodejce udava,tak mam narok na vraceni penez a nebo slevu.
_________________
Xantia 98,1.8i 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Moje auto vlastnil německý důchodce (ročník 31). Po čtyřech letech mu někdo naboural zadek. K nám se dostalo s necelými 62000km. Mám servisku + staré německé protokoly z emisí. Teď po necelých 9ti letech má poctivých 133000km. 3/4 roku tady auto nejezdilo a pak se dostalo ke mně. Auto asi nechám u mě dosloužit. Mám takový pocit, že už se mi znova takto dobře koupit nepodaří.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
křesík



Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 30
Bydliště: Mirovice

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:26 am    Předmět: Citovat

stav tachometru v čr je naprosto zcestný udaj, to je to poslední podle čeho se dá poznat co auto najezdilo. zkušený mechanik to pozná (vůle a pod..) a méně zdatný mechanik by si s sebou měl vzít dobrého mechanika než koupí. já mám Xantiii r.v. 98 SD na tachecu ehm..než jsem ho rozbil bylo 130 000 km to byla sotva třetina co má auto najeto. ale vzhledem k cešlkovému stavu sem si ho vzal, samo že jsem vyloudil slevu při prodeji. dal jsem za ní 47 000 Kč stav té ceně celkem odpovídá, ale já si jí dolaďuju k dokonalosti.
_________________
---------------------------------------------
Xantia 1.9SD (55kW) 1998 Hatchback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:43 am    Předmět: Citovat

Já loni koupil HDIčko r.v. 2000, stav tacha byl 127525km, za km dám ruku do ohně, serviska, pár protokolů, faktura od nákupu gum se stavem při jejich výměně atd... Km ověřovány přímo u dealera citroen v Rakousku a ještě pro zichr u nás v Citroenu. Vše sedělo se serviskou. Auto koupeno, servisováno a pak prodáno u jednoho Citroenu, mám i origo Rakouskej techničák. Surprised) Každej rok najezdilo cca 20 tisíc km. Asi patřím taky k těm šastlivcům nebo spíš k těm opatrnejm co se nenechá opít rohlíkem a hlavně ne českým bazarníkem. Laughing
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

No, co jsem teď koupil já, tak je rok 97, teď má na tachu 152 a nějaký drobný.. původní majitel jí koupil v roce 03, kdy měla 105.. tzn, že než sem byla dotažená, tak za 6 let najela cca 18000 ročně.. co je, myslím, reálný... každopádně šlape pěkně a to je podstatný Smile
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)