Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lze dát na xantii kola s ET 19?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:06 am    Předmět: Lze dát na xantii kola s ET 19? Citovat

Zdravím,mám vyhlídnuté jedny litáky z peugeota,majitel píše že mají rozměr 6J*15 ET 19,a přikládal mi fotku kde je má namontované na xantii,pouze zboku,mám obavu o to,jestli tam jdou ty kola napasovat,aby nikde nedřely(v jakékoliv jízdní poloze)-mám origo z výroby 14ky plechy na svojí X1,a taky pokud je tam nandám,aby nebyly "utopené v podběhách",že bych koukl na auto,a v podběhutřeba 3cm utopené kolo,to by asi vadilo každému.Spěchá,dík
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Všechny disky které mají větší než předepsané ET je třeba individuelně vyzkoušet, nedávno jsem dovezl disky z C4, které mají rozměr 6J-15 ET 27 a kupodivu jdou i na V6 která má kotouče R=288, akorát se disk vnitřkem přiblížil asi o jeden cm k pístnici, ale ničemu to nevadí tak je nechám na zimu. Nejvíc u jiného ET záleží na tvaru disku a jeho prolisování v místě míjení předního brzdiče.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, souhlas s Josefem, já mám na hdi Alutec 6x15 ET 18 a je to na chlup. Nezapomeò na to, že hliníky se mají vyvažovat nalepovacím závažím (ne jako to u nás některý prase klepe zboku!!) to závaží se lepí dovnitřdisku a pak Ti mezi ním a brzdišem zbude malinko místa nebo může i drhnout. Osobně bych už do toho nešel, držel bych se ET 12-15, ale fakt to chce zkusit, konfigurátor Ti sice ukáže ET 12-18, ale.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

karlíček napsal:
Ahoj, souhlas s Josefem, já mám na hdi Alutec 6x15 ET 18 a je to na chlup. Nezapomeò na to, že hliníky se mají vyvažovat nalepovacím závažím (ne jako to u nás některý prase klepe zboku!!) to závaží se lepí dovnitřdisku a pak Ti mezi ním a brzdišem zbude malinko místa nebo může i drhnout. Osobně bych už do toho nešel, držel bych se ET 12-15, ale fakt to chce zkusit, konfigurátor Ti sice ukáže ET 12-18, ale.....


Používám běžně na sezónu plechový disky s ET18 (z Pažouta) - žádnej problém nikdy nenastal a mám na nich najeto min 20tis km
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Raww napsal:
karlíček napsal:
Ahoj, souhlas s Josefem, já mám na hdi Alutec 6x15 ET 18 a je to na chlup. Nezapomeò na to, že hliníky se mají vyvažovat nalepovacím závažím (ne jako to u nás některý prase klepe zboku!!) to závaží se lepí dovnitřdisku a pak Ti mezi ním a brzdišem zbude malinko místa nebo může i drhnout. Osobně bych už do toho nešel, držel bych se ET 12-15, ale fakt to chce zkusit, konfigurátor Ti sice ukáže ET 12-18, ale.....


Používám běžně na sezónu plechový disky s ET18 (z Pažouta) - žádnej problém nikdy nenastal a mám na nich najeto min 20tis km


Plechy jsou úplně o něčem jiném, ty mám taky na zimu problém je to co řekl správně Josef: Tvar disku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Tak vidím,že jsem ty liáky s ET 19 měl asi přece jen zkusit pepo co?No v čerty už jsou fuč.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)