Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozměr Alu kol

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Masterview



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:52 am    Předmět: Rozměr Alu kol Citovat

Ahoj, měl bych dotaz. Koupil jsem si sadu obutých ALU kol, podle dokumentace, co k nim mám, to měly být ET15. Bohužel jsem si to při koupi nezkontroloval a až doma jsem zjistil, že mají ET38. Ostatní rozměry v pořádku, rozteč 4x108 a rozměr pneu 205/60/15. Tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo ví o způsobu úpravy, abych je tam mohl dát.

dík
_________________
Xantia 2 Break, stříbrná, 2.1 TD, moc hezká a houpavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

sic je tento odkaz od opelů nicméně je tam dobře vysvětleno co to ET vlastně je.... takže pukud jsem to dobře pochopil tak kola tam dát můžeš pouze když pod ně dáš správné podložky
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Pokud je k nim dokumentace na ET 15, tak to zřejmě bylo z nějakého obchodu/servisu - reklamoval bych to. Nemám důvěru k žadnejm podložkám atd. Vždycky jsou to jen komplikace.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

já neřek že jsem pro podložky ale pokud neni možná reklamace kol a chce je tam mermomocí dát tak musí dát podložky...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gunter



Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:21 am    Předmět: kola Citovat

Osobně bych je vyměnil pokud to jde já mám na breaku 61/2-15-ET 18 tedy 3mm dovnitř a je to taktak ikdyž je to "jen" 3mm. Podložky bych řešil v krajním případě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 4:56 pm    Předmět: Re: kola Citovat

gunter napsal:
Osobně bych je vyměnil pokud to jde já mám na breaku 61/2-15-ET 18 tedy 3mm dovnitř a je to taktak ikdyž je to "jen" 3mm. Podložky bych řešil v krajním případě

Taktéž se přikláním k výměně disků, velké ET pasuje na Fordy, dají se dobře prodat, ale podložky aby měly usazení z obou stran (to aby ti kola neházela) buďto neseženeš nebo budou pěkně mastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Masterview



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

diky vam moc za odpovedi. Kola reklamovat nejdou, nejsou nova a prodavajici proste do inzeratu napsal, co vycetl z dokladu ke kolum. Ani bych to nereklamoval, naopak, popsal mi vsechny udaje, ktere jsem chtel. A ze mu dali ke kolum dokumentaci, kde je jine ET (vse ostatni souhlasi, vyrobce, typ, rozmery, roztece), tak za to prodavajici opravdu nemohl. Ale kola to jsou moc hezka, neznicena, obuta do Good Year Eagle F1 a krasne by me xantijce slusely. Vim, co je ET a jehu dulezitost. Taky je mi jasne, ze kdybych mel kola ET 15 a auto ET38, tak se muzu treba stavet na hlavu a nedam to tam. Ale tady v podstate potrebuju zvetsit rozchod kol, tak to mozna reseni ma. Kazdopadne diky moc za nazory, plne je sdilim a souhlasim
_________________
Xantia 2 Break, stříbrná, 2.1 TD, moc hezká a houpavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Masterview napsal:
diky vam moc za odpovedi. Kola reklamovat nejdou, nejsou nova a prodavajici proste do inzeratu napsal, co vycetl z dokladu ke kolum. Ani bych to nereklamoval, naopak, popsal mi vsechny udaje, ktere jsem chtel. A ze mu dali ke kolum dokumentaci, kde je jine ET (vse ostatni souhlasi, vyrobce, typ, rozmery, roztece), tak za to prodavajici opravdu nemohl. Ale kola to jsou moc hezka, neznicena, obuta do Good Year Eagle F1 a krasne by me xantijce slusely. Vim, co je ET a jehu dulezitost. Taky je mi jasne, ze kdybych mel kola ET 15 a auto ET38, tak se muzu treba stavet na hlavu a nedam to tam. Ale tady v podstate potrebuju zvetsit rozchod kol, tak to mozna reseni ma. Kazdopadne diky moc za nazory, plne je sdilim a souhlasim

Vidím, že jsi v podstatě rozhodnut pro podložky, tak si dej hlavně majzla na to kdo ti je bude dělat, aby ses na tom někde nezabil.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

švara ma 19 td a ma psani 185.65.15 a kamos ma na tom samim aute psani 205.60.15 tak nevym cim to je asi to tam pise kdo chce a jak chce ja mam X2 ,2:0 16 v a mam tam alu.205.50.16 a super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)