Problem s DO

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Odpovědět
miky2912
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. kvě 2014 1:57:33

Problem s DO

Příspěvek od miky2912 »

Ahoj, z niceho nic mi zacalo delat dalkove ovladani problemy.Mam xantii break r.v. 96. Nejde odemykat pres DO,ale zamykat jde bez problemu.Baterky v DO byly meneny pred asi 3mi tydny a vse bylo v poradku az doposud.Nejake rady co s tim. Predem dekuji za rady.
Jackal
Příspěvky: 79
Registrován: ned 26. čer 2011 10:11:36
Bydliště: 287654033
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s DO

Příspěvek od Jackal »

Ahoj. Viděl bych to pravděpodobně na ulomený či vadný mikrospínač u ovládání. Rozebrat klíček a podívat se.
XII 2.0 Hdi 80kW rozená 2001
Obrázek
XII 1.8 16v staršího data (99)
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s DO

Příspěvek od PaM »

to je X1, tam bych řekl, že je jen jeden spínač na všechno ... spíš dráty od "vybavovače" ve stropě, nebo u jednotky v tunelu pod kastlíkem vedle ručky :idea:
Obrázek
akruh
Příspěvky: 4
Registrován: pon 02. čer 2014 22:19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s DO

Příspěvek od akruh »

Zdravím mám Xantii 1,9TD r.v.1996 potřebuji někde sehnat obal k DO je to asi s infra. Obal je rozpadlý držím to jen za elektroniku.
Xantia 1,9 TD Break, X1, r.v.1996
vick
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. čer 2011 16:26:05

Re: Problem s DO

Příspěvek od vick »

Ahoj. mám XII 1.8 16V 1998. S DO se "peru" už víc jak 4 roky. Problém nastal po ulomení mikrospínače, přesněji po výjmutí baterie z DO. Do té doby fungovalo alepoň jedno tlačítko. Bál jsem se zkratu, tak jsem vyndal bat a ulomený spínač vyklepal z DO a bat jsem vrátil a od té doby už nic. Mspínač mám napájený nový, vysílač na 433,920 Mhz nějaký kód vysílá.....Lexie řve, že klíč vysílá nespávný kód...Učení klíče nic...Sehnal jsem z bouračky vysílač a zkoušel jsem učení nového klíče v Lexii, jak jsem předpokládal, tak neúspěšně (myslím, že tam je v kódu nějaká identifikace zařízení, ale nevím). Z té samé bouračky mám Textona (vše do smrti auta fungovalo) a tak se chci zeptat, máte někdo zkušenosti s výměnou Textona? Jsem přesvědčený, že je v něm i imobilizér a tak jestli mu jde vnutit původní klíč s novým DO. Pokud někdo víte a Jste ochotni poradit jestli stačí v Lexii učení klíče, nebo je nutné přeprogramování jednotky, tak prosím poraďte Dík.
bembingo
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. úno 2016 11:40:45

Re: Problem s DO

Příspěvek od bembingo »

Potřeboval bych poradit jak vyndat z dálkového ovládání X2 ten tišták abych mohl pripájet upadli mikrospinač. Dik za radu.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s DO

Příspěvek od PaM »

no odmontovat konec a vyndat tišťák ...
Obrázek
bembingo
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. úno 2016 11:40:45

Re: Problem s DO

Příspěvek od bembingo »

PaM píše:no odmontovat konec a vyndat tišťák ...
To vim ale drží tam pevne. Boji se abych ho neposkodil.
Odpovědět