Imobilizer

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Odpovědět
Milandr
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08. pro 2013 19:34:47

Citroen Xantia HDI svieti kontrolka

Příspěvek od Milandr »

Chcem sa spytat niekoho kto vlastní Xantiu, dnes mi zacala sem tam preblikavat kontrolka v tvare akoby klucika cez štvorec, ktora sa nachadza v budiku tachometra, je pomarancovej farby a je v dolnej casti, vpravo vedla cervenej kontrolky, ktora signalizuje otvorene dvere....co to je aka kontrolka a co signalizuje? V manuali,co som stiahol z netu som takuto kontrolku vobec nenasiel..
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Citroen Xantia HDI svieti kontrolka

Příspěvek od peterkoo »

Je to imobilizér...
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
smoulabx
Příspěvky: 16
Registrován: sob 08. úno 2014 23:52:45

Re: Imobilizer

Příspěvek od smoulabx »

zdravim neni nekdo z okoli karvine bohumina a ostravy s xantii s imobilizerem? mel jsem nastartovane a auto z niceho nic zdechlo a na klavesnici sviti cervene i zelene diody a nejde natartovat. vyzkousel jsem vsechno co se tu radi ale vse je ok akorat druhou klavesnici jsem nezkousel diky Olszar
smoulabx
Příspěvky: 16
Registrován: sob 08. úno 2014 23:52:45

Re: Imobilizer

Příspěvek od smoulabx »

Tak Vyřešeno!!! byly špatné dvě pojistky v pojistkové skříni. F2 a F15 myslim. na pohled neporušené ale po výměně za nové otočím klíčkem a rozsvitila se zelená a houpeme se dále. je to X1 1.8 16V jednotka Sagem. mám i náhradní jednotku Sagem kdyby někdo měl zájem ať napíše do SZ. diky smoulabx
smoulabx
Příspěvky: 16
Registrován: sob 08. úno 2014 23:52:45

Re: Imobilizer

Příspěvek od smoulabx »

tak zdravim opet vsechny situace stejná auto behem jizdy uplne zdechlo a znova nejede uz jsem bezradny..... pojistky vymeneny RJ taky za jinou a porad nic ukostreni precistene a zkontrolovane a porad nic nekdo s nejakou radou??
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer

Příspěvek od sima »

Svítí ti kontrolka motoru takzv.žluté káčko na přístrojovce či ne?
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
matesMH
Příspěvky: 44
Registrován: ned 26. čer 2011 11:25:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer

Příspěvek od matesMH »

A co konektor za pravým světlem, tam by taky mohl být zakopán pes :!:
X1 break,r.v. 1995, 2.0 16V
Opel Zafira 1.8 16V,r.v.2003 modrá
smoulabx
Příspěvky: 16
Registrován: sob 08. úno 2014 23:52:45

Re: Imobilizer

Příspěvek od smoulabx »

to "káčko" mi nesvítilo tak jsem vyměnil pojistku ještě u abs jednotky 10A pojistka číslo 7 nevíte k čemu patří? a zjistil jsem že jakmile pustím větrák na maximum tak do minuty se ta pojistka spali a motor chcipne. pojistku pak musim vymenit a jede se dal .... mate nekdo s tim zkusenost?
autíčkář
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. črc 2014 16:43:48

imobilizer s centrálem

Příspěvek od autíčkář »

Zdravím všechny citroeňáky.
jsem zde první den. Z citroeny jezdím již více jak 20let, mám na mysli s těmi pravými na hydraulice.
Začínal jsem BX1.9i Break.r.v86.
Momentálně mám BX 1.9D Break r.v 86, Xantii 2.0 Hdi Exlusive Break r.v 99 a C.5 Break r.v 2002
Včera mi nastal problém z Xantií a to s imobilizérem a centrálem.
Minulý týden jsem vozidlo uzamkl dálkou a včera jsem ho už neodemkl.
Po odemknutí klíčkem jsem vůz ani nenastartoval. Baterka ve voze byla vybitá.
Tu jsem vyměnil a vozidlo točí ale nestartuje. Koupil jsem i novou baterii do klíčku a
stále nic. Poradí mi někdo jak se dá spárovat klíček s autem? Mám i kartu s kódem.
Nejhorší je to že mám Xantii zrovna ve fázy výměny trubiček, tak že je lehlá na zemi
a nedá se s ní nikam odjet. Dá se to spárovat i bez napojení na diagnostiku? Existuje nějaká finta?
Poradí mi někdo?
Díky.
Pepa.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer

Příspěvek od PaM »

je po otočení klíčku slyšet podávací čerpadlo z nádrže ?? Kdyby to nechtělo spolupracovat s klíčkem - čipem, pískalo by to minutu ...
pepíno, napiš odkud seš ...
Obrázek
Odpovědět