blinkry-páčka-přerušovač

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Smerovky - Kontrolka

Příspěvek od peterkoo »

Bracho ma totiz 406 tak mi priniesol na skusku jeho packu. Zajtra nahodim a poslem poznatky. Urcite to mnohym usetri peniaze ak sa im naskytne takyto problem kedze Citroenacka je o dost drahsia a pritom je tam o 1 funkciu míň. Trubu nepouzivam ani povodnu, nie este na packe :D
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
dukoz
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26. čer 2011 17:34:59

Re: Smerovky - Kontrolka

Příspěvek od dukoz »

Pozor na jednu věc, P406 při přepnutí na dálkové světla vypne potkávací, u Xantie mají svítit potkávací i dálkové SOUČASNĚ. Dá se to ale obejít propojením nějakých kontaktů .... myslím že to bylo na Peugeot clubu
X2 2.0HDi 80kW 1999 HA 2 Exclusive
Xsara 1.6 16V automat 2003
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Smerovky - Kontrolka

Příspěvek od peterkoo »

Páčka nahodená, funguje bez problémov. Svetlá svietia spoločne. Keď zapnem diaľkové svietia aj stretávačky. Bráchovi na Peugeote takisto, má ten starší model (H7 tuším). Takže ak bude niekto váhať kľudne objednávajte 406-tkové :D
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Smerovky - Kontrolka

Příspěvek od bagrr »

dukoz píše:Pozor na jednu věc, P406 při přepnutí na dálkové světla vypne potkávací, u Xantie mají svítit potkávací i dálkové SOUČASNĚ. Dá se to ale obejít propojením nějakých kontaktů .... myslím že to bylo na Peugeot clubu


406 ma dvakrat H7 a sviti na dalku soucasne s potkavackama... H4 packa ma dalky a potkavacky zvlast. Tzn. berlingo apod...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Smerovky - Kontrolka

Příspěvek od Kapitán »

To Pucholt-já mám klakson na páčce a ne na volantu.
Jinak páčku jsem si koupil na bazoši nebo aukru? za cca300kč ,prodávají se od 250 výše!
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
brodyss
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. črc 2013 19:20:26
Kontaktovat uživatele:

Blinkry se zapnutými světly

Příspěvek od brodyss »

Ahoj všem, mám takovou lahůdku a rád bych slyšel názor zkušených.
Už cca rok mi při blikání doleva a sešlápnuté brzdě cvaká rozdělovač blinkru 2x rychleji než je normální,pustím brzdu a vše je ok.Závada není jen zvuková,ale i lidé zvenku vidí rychlejší blikání. Nedávno mě upozornili,že jsem při odbočování nějak špatně vidět a opravdu. S vypnutými světly vše v pořádku, ale jakmile je zapnu a dám směrovku doleva, bliká mi světlo a ne blinkr.Při poloze doprava bliká blinkr i světlo (pouze vzadu), v přední části vše v pořádku. :shock: Tipuji určitě vyběhanou přepínácí páčku nebo myslíte, že to může být i v nějakém spoji při vedení do dveří kufru? Děkuji za odpověď.
Xantia 1,9 TD Berline 1999
Faly
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 18. srp 2011 12:53:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry se zapnutými světli

Příspěvek od Faly »

První rada je, že světla jsou rodu ženského. To snad pochopíš, až se ti rozsvítí nebo alespoň blikne... . Ono se taky píše Xantia a ne Ksantia, že? :lol:
Druhá rada už je k dotazu. Tuhle bejkárnu dělává špatný ukostření zadních světel. Takže první bych vyčistil (mechanicky i chemicky - sprejem na kontakty) místo ukostření zadních světel. Pokud jsou cestou nějaký konektory, tak prosprejovat i ty. Kde je místo ukostření zadních světel snad poradí někdo zkušenější. Pokud to nepomůže, tak to samý udělat i u předních světel. Pokud ani to nepomůže, může bejt nalomenej drát, co vede kostru ke světlům.
X2 1,8 16V sedan 1999
brodyss
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. črc 2013 19:20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkry-páčka-přerušovač

Příspěvek od brodyss »

No tak nebuď hned tak podrážděný,snad nemáš manželku češtinářku. :D Je to rodu středního,jako města a hned po šálku kávy jsem to opravil, jsem po noční v bláznivém špitále. Takže pardon,je to má ostuda,ale mýlit se může každý :(

Jinak díky za radu,hned jak bude volno,celé to prozkouším! :idea: :idea: :idea:
Xantia 1,9 TD Berline 1999
brodyss
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. črc 2013 19:20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkry-páčka-přerušovač

Příspěvek od brodyss »

Tak ještě jednou děkuji, chyba nalezena v levém světle.Trošku se roztavila plastová mřížka mezi jednotlivými plíšky k žárovkám. Zatím jsem to zabrousil,pročistil a vypadá to dobře a hlavně funguje! Budu se ale asi muset co nejdříve podívat po nové "objímce". Díky
Xantia 1,9 TD Berline 1999
Derby-Senda
Příspěvky: 187
Registrován: ned 10. črc 2011 9:26:23
Bydliště: 239219013
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkry-páčka-přerušovač

Příspěvek od Derby-Senda »

Vnitřek levého vějšího světla mám doma a je v pořádku jesi máš zajem pisni PM přiští víkend se ozvu
Xantia Break 2.0HDi 80kw
Subaru Impreza GT 2.0T 155kw
Odpovědět