Club Citroen Xantia
Dnešní datum: 29. 01. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy :: Komentáře  

Hlavní menuZjištění roku výroby

Zadej čtyřmístné číslo vozu
Datum výroby


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!Srazy a setkání

* 5. Xantia Víkend 4-6. 5. 2007

Vydáno dne 09. 05. 2007 (13743 přečtení)

Už je to zase za námi. Skončil nám další z Xantia Víkendů a my se rozjeli domů. Letos proběhl v kempu Olšovec u Jedovnice. První moravský a tím i více dostupný pro účastníky jak ze Slovenska, tak i ze severní Moravy a na účasti to bylo znát. Sešlo se nás opět 98 aut a celkově 197 lidí.


Letos jsme se do pořádání pustili v Praze po té, co ještě v polovině března to vypadalo, že žádný XV nebude a bohužel v některých organizačních věcech byl pozdní začátek příprav znát, jak na dodatečné účasti diagnostiky, (díky moc Roberte) doplňování klimy, (díky moc simo), tak i na velmi pozdní účasti koulaře Pata a Mata, kterému tímto také mnohokrát děkujeme a též, že díky kvalitě a rychlosti České pošty jste nedostali tradiční účastnické tužky od MíryCB.

Asi nemá cenu příliš popisovat průběh jednotlivých dnů, každý si asi to svoje pamatuje, jen bychom rádi vyzdvihli velkou pohodu a snášenlivost všech účastníků i přes trochu zvláštní přístup provozovatelů restaurací a ne zrovna úplně nejlepší počasí. Doufáme, že si na XV každý našel své a že se mnoho z vás konečně seznámilo osobně a že předchozí známosti a kamarádství se jen prohloubilo. Pátek večer po příjezdu proběhl ve znamení shledávání a seznamování se, a že to bylo vítání pořádné, o tom svědčí i odchod některých účastníků na kutě až v 5 ráno. Sobota se opět změnila v jedno velké montování a prohlížení našich strojů, jako už tradičně. Do práce se pustili diagnostici na auta, motory i chlazení. Je mezi námi opět spoustu nových krásných aut a i ty starší známé nic na své kráse neztratily.

Dále bychom chtěli vypíchnout chování všech při spanilé jízdě, vedené po krásném kraji Moravského krasu okolo místních jeskyní, kde nedošlo letos k žádným nepříjemnostem, takže za to všechno vám všem veliký dík. 
Jistě jste nepřehlédli fakt, že se v blízkosti našeho srazu sešli i příznivci Velorexů, (děkujeme HonzoviBK za ukázku jeho plátěného stroje),  kteří nám chvíli dělali předvoj při naší spanilé jízdě a další nadšence z clubu Daewoo, kteří naši kolonu museli za Kojálem objíždět (asi při pohledu na naši megakolonu trochu záviděli).Po spanilé jízdě proběhly dětské hry a k večeru přišlo celkové vyhlášení několika soutěží a kdy jsme také vylosovali Xantii roku, kterou letos vyhrál rokes, dále nejojetější gumy, kde si vítězství zcela zasloužili společným výsledkem 1,8mm Miki a azoh, a též soutěž o nejvzdálenějšího účastníka, kterým byl vyhlášen Bob z Plzně, ač jím byl už zmíněný rokes z Lubů, ale naštěstí losáž k nám byla milosrdná a naší chybu napravila cena honosnější - Xantia roku. V závěru jsme předali poháry Holfimu a DoDovi za dosavadní práci pro Xantiavíkendy. A pak už jsme zase debatovali a probírali nás, hokej, ženský a hlavně naše auta, starosti a slasti s nimi.

Po ranním nedělním loučení si někteří účastníci XV jeli prohlédnout Macochu a blízké okolí. Pravděpodobně pro paní hlídačku parkoviště na Macoše byl ten den asi taky zajímavý, vypadalo to tam jak na dalším srazu.

Závěrem bychom chtěli poděkovat Auto Štangl a vedoucímu Citroenu Dojáček panu Krejčímu za poskytnutí dárkových předmětů a zároveň moc poděkovat Monče, Olince, Verče, Mirce, Lennonovi a Holfimu za jejich výraznou pomoc, kdy jsme na ně hodili registrace a soutěžní odpoledne pro děti a holky u toho bez remcání po celou tu dobu vydržely.

Xantiáci, doufejme, že příští rok zase někde na 6.XV

S pozdravem Xantia Weekend Team - Visin, Mamut, Alien, Mates, Lennon, J.Reno.

P.S. Vyjádřít se můžete jak zde v komentářích tak v "poradně" je rubrika XV 5 - ohodnoťte své zážitky a nakonec i zde v anketě. Fotografie budou postupně doplňovány a nakonec udělám nějakou tu směs z Vašich fotografií na což vás upozorním v "Novinkách" na hlavní stránce. Holfi

Ohodnoťte své zážitky z XV 5

Bylo to super (Počet hlasů: 77)
(74.76 %)

Líbilo, ale .... (Počet hlasů: 16)
(15.53 %)

Nebylo to nic moc (Počet hlasů: 2)
(1.94 %)

Špatná organizace (Počet hlasů: 2)
(1.94 %)

Nelíbilo (Počet hlasů: 2)
(1.94 %)

Už nepojedu (Počet hlasů: 4)
(3.88 %)Celkem hlasovalo: 103
[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Mamut | Počet komentářů: 34 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Náhodný obrázek
Folie - 1
Jeste budou i u řidiče
zobrazení: 3392
známka: 5.00

Poslední komentáře
bez titulku
"Ty jo. Chlapi ty zážitky, zkušenosti, to č . . . "
Konec stránek Xantiaclubu
Vánoční 2020
"Je štědrý den, tedy spíše večer a já jsem . . . "
Konec stránek Xantiaclubu
bez titulku
"Ahoj Honzo, tj dobře, tj fakt, nějaký ten . . . "
Konec stránek Xantiaclubu
bez titulku
"ahoj je 7.10. a zatím to funguje, což je d . . . "
Konec stránek Xantiaclubu
bez titulku
"Jen mě furt přijde, že by byla škoda těch . . . "
Konec stránek Xantiaclubu
bez titulku
"Zažil jsem tu spoustu pěkných let, super a . . . "
Konec stránek Xantiaclubu

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Inzerce
Nejsou žádné inzeráty!


Vytvořeno za pomoci phpRS(c)2002
© Holfi Xantiaclub.cz
Obsah serveru Xantiaclub.cz je chráněn autorským zákonem.
Publikování nebo šíření jeho obsahu v jakékoliv podobě, bez písemného souhlasu autorů, je nezákonné.