Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servis Milan Haluza (PaM) Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiem



Založen: 20.1.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Dolní Domaslavice

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 3:12 pm    Předmět: Citovat

Taky doporučuju,velice kvalitní práce a za supr cenu!
Naštěstí jsem jel do Prahy tak jsem tam auto nechal na noc a odjížděl maximálně spokojen,díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

POTVRZUJI!
Kvalitní a rychlá práce za velmi slušnou cenu.
Vyplatilo se mi absolvovat výlet do Brna "na otočku" z Prahy.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Tak po mojej včerajšej návšteve sa pridávam s skupine spokojných zákazníkov.
Výlet do Brna sa oplatilo urobi a domov sme aj s priate¾kou odchádzali ako na obláčiku Smile

tomi
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
srnec



Založen: 10.11.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

já to nemít tak daleko tak taky vyrazím z liberce se mi moc nechce,ale asi mě to čeká potřebuju na dofuk.
_________________
xa 1,9 td 96 break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 3:24 pm    Předmět: Citovat

srnec napsal:
já to nemít tak daleko tak taky vyrazím z liberce se mi moc nechce,ale asi mě to čeká potřebuju na dofuk.

Ani nad tým ,že to máš ďaleko nerozmýšlaj. Ani ja som neolutoval ,že som tam meral cestu a tiež to nemáme za rohom. Tvoja Xantia si to zaslúži. Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirikB



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:59 am    Předmět: PaM Citovat

Zdravím všechny Xantiaky!
Minulý týden jsem navštívil PaM v jeho Brněnské rezidenci se svou X II 1.9 SD, protože mi začala "pídit" hydraulika. Pokud dosud kdokoliv z jakéhokoliv důvodu váhá s návštěvou PaM, říkám neváhejte. Jednak je velice příjemný a sdílný člověk, ale to, co dělá PaM Patem a Matem jsou jeho šikovné ruce a precizně odvedená práce. Sám to k němu nemám nejblíž ( žiji v Náměšti na Hané) a nelituji jediné kapky nafty projeté cestou do Brna. Navíc jako bonus mi ve 2 minutách odstranil kolísáni otáček studeného motoru na volnoběh! Super a ještě jednou touto cestou děkuji Vám pane Haluzo!
Jirik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tinkywinky



Založen: 3.8.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Takže se připojuju k dlouhé řadě spokojených zákazníků PaMa. 170 km do Brna se rozhodně vyplatilo,ceny lidové,kvalita práce perfektní. Jako bonus spoustu zajímavých informací o hydře a xantiích obecně.Za necelé 3 hodiny zvládl na dvou autech dofoukat 11 koulí,1 vyměnit,vyměnit lhm,odvzdušnit brzdy,spravit 4 korektory a nastavit výšky. Já nadšený,švagr ještě více. Nehledě na to že měl na sobotu úplně jiné plány než se nám hrabat v autech Smile .Pane Haluzo ještě jednou díky!
_________________
Xantia 2 HDI 80 kw,1999
Xantia 2 Exclusive V6 Automat,1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 3:19 pm    Předmět: Citovat

tak už jsem i já mezi spokojenýma zákazníkama PaMa - přijel jsem k němu s tím, že mi někde teče LHM, zjistil kde, rychle opravil, přesunul kvůli mě další auto o hodinu později. A protože se v Brně nevyznám a díky bloudění jsem přijel pozdě dovolím si radit ostatím jako já - vyjeďte dřív, stačí málo a budete objíždět půlku Brna Razz
takže ještě jednou díky - za kvalitní a přitom levnou práci, rady týkající se auta i navigace po telefonu Razz
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

tak už i moje viděl Twisted Evil ale drobet ho zarazily, KOMFORTi po cca 65tkm byly jak nový. Ale výměna LHM, navařaní novejch kuliček, oprava zádního táhýlka šla jak po másle => rychlej, levnej, co dodat!
Edit 24.5.10: No tak PaMe první poznatky, STOPKa po 2 dnech stání zahasla skoro hned a brzdy makaly taky hned, předtím to bylo fakt 20 vteřin, todle je ouplně super. Subjektivně mi příde že to líp brzdí, není to tak měkký. Další věc je, že se mi objevuje jev "padání zadku" při razantnějším brždění...... to nevím, jestli je normálka, dřív sem musel fakt na brzdu dupnout a podržet, abych toho dosáh.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdeněkH



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 5:44 am    Předmět: Citovat

Tak už se také řadím mezi zákazníky PaMa a jsem určitě velmi spokojen. Je opravdu vidět, že tomu rozumí. Za tolik práce co odvedl na mém autě říct si tak nízkou cenu to je pomalu hřích Smile každopádně mu moc děkuji za vše i za rychlost s jakou pomohl. Dopoledne jsem volal a odpoledne už jsem byl na jámě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dukoz



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: okr. Přerov

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

Tak PaM má dalšího mooooooc spokojeného zákazníka. Rychlá a perfektně provedená oprava, seřízení a ............... spousta dalších drobností. Potom cena tak nízká, že jsem tomu ani nevěřil..... A při odjezdu jsem si myslel, že jedu v jiném autě.
Ještě jednou děkuji PaM, budu všude chválit
_________________
X2 2.0HDi Break Exclusive, plná výbava bez bufiku a vyhřívaných sedaček, 1999 5,79 l / 100 km
Favorit LSe ecotronic 6,8 l / 100 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goldzdyXant



Založen: 5.6.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 9:13 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem byl u PAMa a sem velice spokojen s vykonanou prací a příjemný jednáním.
Dofuk koulí je pro tohoto člověka otázka 45minut a i s obtížným problémem jako je třeba výměna plastu co drží spojkové lanko si ví rady.

Doporučuji a těším se na další návštěvu.
_________________
X1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 8:37 pm    Předmět: Citovat

Fíha, objevila se mi terenní poloha Laughing sice to není jak u BX, ale i to je gut.
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markiz-k



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

taky se pridavam..

jelikoz xantia skakala jak koza, pac zadek houzevnate odmital jakejkoliv pokus o tlumeni nerovnosti (Shocked) , byla vyslana do tohoto servisu. Kdyz prijela domu tak vzhledove stale ta sama, ale kdyz v ni clovek jede tak by ji nepoznal. Tlumi, neskace, perfektne drzi a clovek uz ma zase pocit ze jede na polstari a ne ve favoritu Smile

vymena 3 kouli + dofuk dalsich tri (mi bylo receno) udela hodne a cenu jsem cekala uplne jinou.

Takze tez peji chvalu a obdivuju cloveka, ktery ma cas a chut toto delat. Skvela prace Very Happy
_________________
Xantia X16C, 1.8 i 16v, r.v. 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Jaromir108



Založen: 6.12.2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Øíčany

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:30 am    Předmět: Spokojenost Citovat

Zdravim, pridavam se i ja se svoji spokojenosti s PaMem a vrele doporucuji - tento clovek skutecne vi co dela!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)