Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servis Milan Haluza (PaM) Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Venda-BX



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 54
Bydliště: Třebechovice Pod Orebem

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 12:23 am    Předmět: Citovat

No tak já tam byl podruhé a jdu ho pořádně pomluvit jak jsem mu slíbil Laughing

Předělával mi jedno vývod na dvou vývod a jsem velice rád že jsem za ním jel protože bych se z toho posral asi ,Takže ještě jednou P&M Díky za tu dřinu a maká to jak má Twisted Evil
_________________
Xantia 1,8 rv.93 LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

Very Happy neorganizujes daky tyzdovy tabor z temou ako sa spravne starat o svojho milacika ??? Very Happy pochopitelne nemyslim frajerku bo ja bych to prijal Razz
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgilius.v



Založen: 18.7.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Idea jestli se vám to nechce číst, tak jen to s vzkřičníky Idea Zdravím všechny (I ty kteří tvrdí že rozumí citroenum, a říkají, že dofoukané koule nefungují). Dnes jsem se vrátil z dovolené na dalekém horòácku ( Vápenky). Cestou tam jsem se stavěl u p.Haluzy, později u Milana Very Happy , za 5minut mi jen tak mimochodem vyměnil přední koule, a ještě stíhal rozebírat švagrovo BX Shocked , cestou zpět do středních čech, jsem se telefonem objednal, říkám že přijedu, on řekl, přijeďte. Plné auto bagáže, rodinu jsem poslal na jeho doporučení do výborné restaurace, piráti z karibiku Smile jídlo i prostředí pro děcka, a hurá do garáže, maximum hydrauliky na minimum místa Razz , 20min vymontování 4 kulek, doplnění, namontování, seřízení zadku, výměna kuličky regulátoru (vytrhl ji jak řekl, jak bolavý zub), mezi tím spoustu humoru a důležitých informací. A nejlepší ta cena, Exclamation Exclamation Exclamation 3000,- (2x nová koule 4x doplněná, seřízení světlosti, výměna kuličky kloubku regulátoru, nezaplatitelné info a letité zkušenosti, příjemné prostředí, on line platební automat) DÍKY MILANE, konečně jsem si užil jízdu po D1 Cool viat la citroen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satan



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 5:53 am    Předmět: Citovat

Tiez planujem vylet k PaM-ovi.. Pre info .. pls je tam nejaky penzion ktory by ste mi odporucili? Ked uz si spravim vylet nech to stoji za to.. Aj ked to mam sice nejakych 120km.. Pozeral som na webe ale necham si aj poradit.. Vdaka..
_________________
X1 1.9TD 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

Satan napsal:
je tam nejaky penzion ?


na co penzion, nejdýl za 2 hodinky odjíždíš. Kdyby se měnila i LHM a čistila nádobka a sítka, tak za 3 Wink a múžeš pokračovat ve výletě Cool
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Satan



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

Ehm.. noo.. mam aj kamosku.. tak.. hmm.. chapes ne?
_________________
X1 1.9TD 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

no jasný, dofuk a výměna "kapalin" kompletně Wink
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markusantonius



Založen: 5.5.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Kupil sem od PaMa nove cerpadlo. Dobry typek. Leti to jak slak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satan



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

Teraz som sa vratil od PaM-a.. Doskakal som k nemu a naspat som sa hupal tak ako sa ma.. Skoro som zaspal.. - Rychle a promtne riesenie. Odporucam vsetkym kto potrebuje svojho milacika odborne a rychlo "seridit" .. Este aj poradi a vysvetli co a ako.. Ja ako lama na toto som zvolil dalsiu preventivnu navstevu ak bude treba.. Este raz.. Diik PaM-e, Max. spokojny.. Aj vylet stal za to.. Az na spankovy deficit.. A xantusa ma teraz silnu tendenciu uspavat..
_________________
X1 1.9TD 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan Benda



Založen: 10.9.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Litohoř

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny citroeòáky a děkuji těm co založili toto diskusní fórum. Po dvou létech spokojeného užívání Xantie mi začalo tuhnout řízení a pod autem kaluž kapliny LHM. Byl jsem z toho dost bezradnej, protože jsem nevěděl kam s tím jet. Vzhledem ke zkušenostem se servisem v Červených Hospodách, kam jsem auto kdysi omylem dovezl z důvodu kolísání otáček motoru ( o výsledku opravy, ceně a délce opravy nebudu mluvit) jsem hledal na internetu jiné možnosti a objevil tuto diskusi a pana Milana Haluzu. Dnes jsem u něj byl. Auto mi během dopoledne opravil, vymontoval a přetěsnil čerpadlo, dofoukal koule, odvzdušnil brzdy, vyměnil jakési plastové potvory na táhlech, zkontroloval a doplnil kapalinu. Rovněž tak i mě při práci řadu věcí objasnil. Mohu jen potvrdit, že je radost jej sledovat při práci. Mile jsem byl překvapen i cenou opravy. Rozhodně už nikam jinam nepojedu.
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

Včera som mal tú čes navštívi PaMa a pridávam sa k nadmieru spokojným zákazníkom! Dva roky som si myslel (odvtedy mám X1) v akom super pohodlnom aute sa vozím. Bola to ščasti aj pravda ,ale až po včerajšku viem naozaj čo je to húpanie!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nastavenie výšky ,výmena guličiek na korektore, dufuk gulí, pretesnenie hydro čerpadla , nové LHM, vyčistenie preplach systému odvzdušnené brzdy a kopu ďalších vecí okolo hydrauliky. Very Happy
Naprostá spokojnos so všetkým!!! Obdivuhodný prístup no proste SUPER.
Ešte raz díky PaM! Very Happy
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Hoši trochu brzděte s tou chválou, aby to nezačal ojebávat Wink
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 7:33 am    Předmět: Citovat

Laughing Džousef Laughing
Že bych se tam za ním zajel juknout? A vidí pořádný KOMFORTi a pořádnou prašivinu Twisted Evil
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Hoši trochu brzděte s tou chválou, aby to nezačal ojebávat Wink

Po mne už môže... Very Happy
Ale veď on si to aj zaslúži stará sa o naše staré "rakety" a vidie ,že je to aj jeho záluba. Very Happy
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepí



Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 11:03 am    Předmět: Servis Milan Haluza Citovat

Minulý týden v úterý sem byl u pana Haluzy a musim říct, že je to opravdu machr. Dofuk 5 koulí a výměna přední prostřední, jelikož byla úplně v pr..., přetěsnění čerpadla a regulačního ventilu, výměna kulek v korektorech a seřízení vejšky. Za 3 hodinky to měl hotový a to musel regulák vyndat ven. Teď už nikde nic neteče, auto se chová jak má a hlavně hned po nastartování brzdí. Do návštevy pana Haluzy sem měl problém s tim, že auto po delšim stání nechtělo po nastartování hned brzdit. Bylo to tou prostřední přední koulí. Eště jednou moc děkuju panu Mistrovi a myslim si že kdyby nebylo lidí jako je on, tak už by řada z nás citroena vůbec neměla.
_________________
Mám Xa II 1.9 td combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)