Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nefunkční topení na nohy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 12:35 pm    Předmět: nefunkční topení na nohy Citovat

Ahoj všem.Problémy s autem nekončí a teď příchodem zimy nastal další problém.
Jde o to ,že auto normálně topí až na to , že topení nejde na nohy a to vůbec!Je tam zima jak prase!Jsem z toho zoufalý nemám představy čím to může být......Nevím jeslti to chce vyčistit nebo opravit?
Poradte? Díky J.
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jenik777



Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

Pokud mas packu ve spravne poloze, tak pak bude problem nekde v systemu klapek. Ovlada se to dvema bovdeny, v lepsi pripade budes mit jeden ten bovden jen vysmeknuty (je zajisten plechovou pojistkou), da se nasadit bez sundani palubky. V horsim pripade, muzes mit i polamanou klapku, nebo ji mit nejak bloknutou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

ještě malé upřesnění mě XA topí velmi dobře ale i na nožičky Cool ale páčka musí být ve správné poloze a zavřené průchody vzduchu do kabiny myslím tím ty ve středu a na krajích palubky ty když jsou otevřené(hlavně když všechny najednou) tak vzduch k nohám proudím velmi málo a stíhá se ochlazovat takže ani nepoznám že si topím pod nohy jakmile zavřu průduchy v palubce tak to na nohy topí krásně a myslim že mívám větrák minimálněna 2. stupeò když si chci "vytopit" tento prostor.... to jsou moje postřehy jinak pak jak píše jenik777 bude nejspíš průšvih někde v klapkách


jo teď si nevzpomínám jestli máš autí s klimou nebo bez a nevím jestli je v tom nějakej rozdíl co se tohoto problému týče já klimu nemám
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

No jak píše Máca úplně stejný postřahy jinak mám autí s klimou a to sice XA typ I.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
ještě malé upřesnění mě XA topí velmi dobře ale i na nožičky Cool ale páčka musí být ve správné poloze a zavřené průchody vzduchu do kabiny myslím tím ty ve středu a na krajích palubky ty když jsou otevřené(hlavně když všechny najednou) tak vzduch k nohám proudím velmi málo a stíhá se ochlazovat takže ani nepoznám že si topím pod nohy jakmile zavřu průduchy v palubce tak to na nohy topí krásně a myslim že mívám větrák minimálněna 2. stupeò když si chci "vytopit" tento prostor.... to jsou moje postřehy jinak pak jak píše jenik777 bude nejspíš průšvih někde v klapkách


jo teď si nevzpomínám jestli máš autí s klimou nebo bez a nevím jestli je v tom nějakej rozdíl co se tohoto problému týče já klimu nemám


U toho co popisujes si nejsem jist, ze je to spravne. Me to taky tak funguje, ale porad premyslim jestli neco neni spatne s tema klapkama.
Muze to nekdo potvrdit?
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Tak ono to trochu asi topi ,ale podle me strasne malo..... asi to bude tema klapkama a lankama....pujde do servisu tak uvidim co z toho bude.....
Zatim diky
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

jestli mám něco s klapkama nevím .... neřeším .... topí to k mé spokojennosti ....
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

happy napsal:
Tak ono to trochu asi topi ,ale podle me strasne malo..... asi to bude tema klapkama a lankama....pujde do servisu tak uvidim co z toho bude.....
Zatim diky

Co teplota vody a co termostat?
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Nekolik postrehu - X mam od jara, teprve predevcirem jsem jel v "normalnim" mrazu (-11). Vse mi topi jak dive, ale na nohy to at kroutim s ovladacema jak chci fouka vzdy o neco chladnejsi. Vse ostatni funguje asi spravne, protoze kdyz prepnu na nohy zacne foukat automaticky vic ventilator, kdyz na okno jeste vic atd. Nemuzu srovnat s jinou X, ale napada mne srovnani s Fiatem, kterej topil na nohy tak, ze skoro slejzaly nehty, takze bylo behm jizdy mimo krouceni koleckem a slapani na slapky treba jeste tahat za topeni. Nakonec jsem se namichl a do vyusteni pod nohy ridice nacpal ridkej molitan... Treba se toho chteli u X vyvarovat Very Happy Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

tvůj problém mi nastává právě tehdy když přepnu na vnitřní oběh...
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)