Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Elsam, Praha 5 - Kotlářka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 6:06 pm    Předmět: Elsam, Praha 5 - Kotlářka Citovat

Elsam Praha - Kotlářka (http://www.elsam.net). Dělají autoelektriku a citroeny. Nemůžu si je vynachválit - mou Xáòu z bazaru dali úžasně dohromady (náplně, filtry, výměna výfuku 1,2, oprava převodovky (výměna ložisek, synchron 5.), výměna spojky, proplach, seřízení podvozku, výměna krokového motorku volnoběhu, výměna kotoučů a destiček brzd, oprava těsnění palivové nádrže). Pro cenovou orientaci - ta převodovka + spojka (vše originální díly - ložiska, gufera, táhlo, spojka, olej) stála 34 000 CZK. Vše naprosto bez problémů. Jsou ochotní a poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
thy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 1:11 am    Předmět: Re: Elsam, Praha 5 - Kotlářka Citovat

[Dobra rada ad zlato.. delal jsem tam koule, spokojenost naprosta, veci rozumi.. narozdil od nekterych znackovyhc servisu. Ceny primerene... THy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Jojo, také jsem sem zavítal... najdříve postarší pán konstatoval lehké nepřesné zavadičky a pak přišel mladší trošku koktající mladík a byla z toho diagnoza jak vyšitá navíc opřená o fakta.. Mám od nich proplach a teď mě čekají rozvody, sice cca 6-7tisíc, ale se zárukou... a fakt tomu rozumí.. po létě tam zřejmě opět pojedu na výměnu proplach-LHM a zprovoznění 100% stavu podvozku.. VØELE ZATÍM D:ORazz:O:R:U:Č:U:J:I
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Změnna názoru... ELSAM změnil jméno, a snížil kvalitu... Dával jsem 1.000kč za "opravu" lítajících volnoběž. otáček a dojel jsem s tím jen k Motolu a pak zpátky... prachy mi nevrátili, prý příště... OK, byl jsem tam na výměnu předních kotoučů a destiček zn BENDIX a dával jsem za ně 5.500kč a vydrželi 2.500km, protože to téměř pořád drhnlo a bylo mi řečeno, že si to sedne.... SEDLO ale destičky jsou na PADR... a za 5.500kč jsou kotouče vrtaný a ne takový obyčejný!!!

čili už jen FUJ FUJ FUJ!!! nemám prachy abych je dotoval!! a tohle fakt přehnali!!
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)