Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

houpe nehoupe

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ferbo



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 1:03 pm    Předmět: houpe nehoupe Citovat

Zdravím activáky. Mám X Activu 2.0 Turbo,96, a problém s tím, že mi někdy houpe a někdy ne. Někdy mi příjde, že ztvrdne běhel dlouhý jízdy. Koule jsou dofouklý, LHM vyměněný a korektory vyčištěný a řádně promazaný Sad A dotázek mimo soutěž: výfuk z X 1.8.8V se asi nehodí na tu moji,co.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem obdobný problém, zkus se obrátit na hochy z Holetína. Odkaz je zde na fóru. Jsou fakt odborníci a i ceny mají dobré.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ferbo



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 1:02 pm    Předmět: houpe nehoupe Citovat

Tak už mi houpe. V Holetíně na mrknul, poslech a udal dignózu - hydr. čerpadlo. Po rozebrání zjistil, že nějakej patlal do toho lezl a zničil vnitřek jednoho pístku ( zrovna toho s vývodem) + pružinu. Náhodou měli jedno na výměnu a to po přetěsnění maká jako drak. Domu jsem se pěkně houpal Smile. Takže Holetín potvrdil recenze na zdejších i jiných stránkách. Kdo umí zak holt umí. Jenže teď mi nestartuje, a to po výměně svíček. Točí a točí jenže nechytne. S tím do Holetína nedojedu, takže nevíte někdo co se to zase!!!!! stalo???????? PLEASE Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 2:43 pm    Předmět: Re: houpe nehoupe Citovat

ferbo napsal:
Tak už mi houpe. V Holetíně na mrknul, poslech a udal dignózu - hydr. čerpadlo. Po rozebrání zjistil, že nějakej patlal do toho lezl a zničil vnitřek jednoho pístku ( zrovna toho s vývodem) + pružinu. Náhodou měli jedno na výměnu a to po přetěsnění maká jako drak. Domu jsem se pěkně houpal Smile. Takže Holetín potvrdil recenze na zdejších i jiných stránkách. Kdo umí zak holt umí. Jenže teď mi nestartuje, a to po výměně svíček. Točí a točí jenže nechytne. S tím do Holetína nedojedu, takže nevíte někdo co se to zase!!!!! stalo???????? PLEASE Sad


tak nejdřív zjisti jestli ti ktěm svíčkám vůbec proud dorazí hm a pak jestli ti tam jde benzín... a myslím to vážně a nedělám si legraci...
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ferbo



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

už jsem to našel. Taková kravina a jeden se zapotí. Mám to na plyn a byla povytažená zástrčka do ØJ LPG. Někde jsem se tu dočetl, že jsou obě ØJ propojené a jedna bez druhé nemaká. A JE TO PRAVDA. Takže už houpu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Ferbo, jestli to není "obchodní tajemství" , kolik tě stálo hydr. čerpadlo. Mám stejný problém..... Crying or Very sad I když u mne se možná jedná o hydr.ventil...
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ferbo



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:19 pm    Předmět: hydr. čerpadlo Citovat

Je to veřejná věc. Čerpadlo ty asi potřebovat nebudeš a to přetěsnění všeho co šlo rozebrat bylo tuším za 1700,-kč a to všechno na počkání. Jinak to čerpadlo mi nechali, abych nekecal je to pár měcíců,za 2 000,- Fakt je můžu doporučit, určitě zmáknou i ten ventil. Chceš telefon? Tady je 608880551. A se houpeš jako já Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 8:15 am    Předmět: Re: hydr. čerpadlo Citovat

ferbo napsal:
Je to veřejná věc. Čerpadlo ty asi potřebovat nebudeš a to přetěsnění všeho co šlo rozebrat bylo tuším za 1700,-kč a to všechno na počkání. Jinak to čerpadlo mi nechali, abych nekecal je to pár měcíců,za 2 000,- Fakt je můžu doporučit, určitě zmáknou i ten ventil. Chceš telefon? Tady je 608880551. A se houpeš jako já Smile


To telefonní číslo je na Roberta z Holetína jenž je tu všeobecně znám jako člověk co do toho opravdu kvalifikovaně vidí... Ještě doplnění kontaktu http://bxclub.cz/holetin . Další pozitivní informace jsou i v sekci "Dobré servisy"
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)