Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

p. Hornsteiner, Kopřivnice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 7:19 pm    Předmět: p. Hornsteiner, Kopřivnice Citovat

Pro obyvatele Lašska a sousedícího Valašského království, jakož i přilehlých kolonií doporučuji návštevu malého servisu pro hydraulické Citroëny v dílně pánů Hornsteinerů (otec+syn).

K nalezení zde na mapě, tedy na kraji areálu kopřivnické Tatrovky, ul. Pánská 536, Kopřivnice

tel.: 556 492 028
mobil: 726 422 028


Ceny rozumné, slušná domluva, spokojenost.

např. dofuk koulí @ 250Kč (stav: září 2007)

obvyklá otevírací doba cca. 9:00 - 16:30



Arrow
Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Taky mohu jen doporučit z čtyřleté "spolupráce".Přístup skvělý a znalosti jistě také-jsou to citroeòáci-hydraulici a je to znát-chválil bych je i víc-mám je rád i jako lidi,ale každý a prubne sám.Jen mě je stydno,že jsem nebyl schopen sem dát odkaz dříve Embarassed nicméně spoustu lidí jsem tam aspoñ nasměroval-malý odpustek no.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fobosademos



Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Nova dubnica

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 4:39 pm    Předmět: Re: p. Hornsteiner, Kopřivnice Citovat

Tie ceny platia aj teraz je som tam bol už treti krat spokojnost!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter10



Založen: 24.5.2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Rychvald

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 8:11 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
velice doporučuji p.Hornsteinera, má velmi příjemné jednání se zákazníky, profesionálně odvedená práce s kterou jsem velmi spokojen. Doporučuji vřele všem. Ceny jsou přijatelné, dá se řici hodně supr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 6:26 am    Předmět: Citovat

Můžu taky jen pochválit a doporučit. U pana Hornsteinera vám opraví auto kvalitně za velmi dobrou cenu.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldzdyXant



Založen: 5.6.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Dovolte abych taky napsal pár řádků k tomuto servisu, dneska jsem tam byl a bohužel jsem odešel s tím že milí páni mechanici nemají čas na jedneho mladeho kluka s xantiou.

Přijel jsem tam, nikde nikdo, jako první se ke mně začala lísat jakási začervená kočka, no fuj, tož sem ju odehnal, a pak sem zavolal jestli je tu někdo, a z poza auta se vynořil mladý mechanik pravděpodobně syn, tak temu sem ukázal problém na xantii a on že zavolá otce, tož ok, sem čekal, kočka pořád kolem mně běhala, tož sem ju nakopnul a už nedolezla. tož dobre, pan konečně přišel ukázal jsem mu problem a on řekl kdo do teho rypal a tak a malem mne chtel zabit, tak se na to dival, připadlo mi že nevěděl o co go, tož sem mu musel říkat, pak řekl rozdělej si to a to na tej palubovce, tož já sem to rozdělal a on kdesi v prdeli tož sem ho nahaněl, tak přišel naštvaně, a říká, tady to je tam a to si tak sprav a změř a pošteluj, ja na to nemám čas, neotravuj, naschle. tož sem mu pěkně poděkoval a nastoupil a odjel.

V autě si říkám co to jsou za kreteny a už k nim nejedu.

to je ma zkušenost s něma, myslete si co chete, ja byl slušný a jsem.
_________________
X1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ti dva pánové jsou naprosto,ale naprosto v pohodě a maximálně příjemní,nestalo se,že by odmítli,otázka snad za jakých okolností tam kdo přijede,je-li objednán s přesným problémem a na přesný čas,ale to je snad všude stejné,tihle lidi se musí taky uživit a jejich čas je jim vzácný.Tenhle popisek jim teda krutě ale krutě křivdí,musím se jich zastat!
Nic osobního,čistě moje zkušenosti!
Jen si neodpustím,že nakopávat mazlíky dotyčného majitele opravdu nepotěší,navíc,štestí,že tam nemají už toho jejich úžasného psa,který to tam vše včetně jejich koček dokonale a dosti tvrdě hlídal proti podobným vetřelcům.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

musím da za pravdu simovi. Sú úplne v pohode. Bol som tam 2x. Prvý krát po kúpe na dofuk, výmenu LHM, výmenu oleja v prevodovke. Druhýkrát na výmenu pravého predného ložiska. Vždy som sa objednal dopredu, mám to cca 100km.
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)