Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cvakání

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marcel209



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 6:36 pm    Předmět: cvakání Citovat

Ahoj,chtěl bych se zeptat,zda-li je normální,když slyším při nastartovaném motoru a volnoběžných otáčkách pravidelné cvaknutí,vždy cca po 25-30s a pokud to znamená nějakou závadu,tak prosím o info jakou?? Mám X2 1.8i 1998 a
mám novou LHM a vyčistěný systém LHM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiraJames



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Nazdar Marceli.Mě moje XII 80kw. cvakala při koupi každých 6 sekund.Byla v háji centrální koule.Byl jsem u p.Haluzy v Brně a maximální spokojenost.Po výměně a doplnění se cvakání ozve jednou za 50 sekund.Myslím že těch 30 by ještě šlo.Každopádně je to tím že centrální koule nemá správný tlak. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gram_cz



Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 10:32 pm    Předmět: Citovat

Mě to taky cvaká Confused ...cca po 5 sec.. To cvakání se ozývá od hydraulického čerpadla. Aspoò myslím, že je to ono. Je úplně dole poháněno drážkovaným řemenem. Ještě kromě toho cvakání mi auto (Možná jenom předek, teď si to nějak nemůžu uvědomit.) po nastartování kousek padne a hned začne stoupat do provozní polohy, kde se zastaví. Při zastastavení a vynutí motoru se taky často stane, že auto kousek padne. Toto je doprovázeno takovým vrzavým zvukem, jako by někdo pomalu otvíral vrzající dveře.

Smile

No asi budu muset na dofuk koulí a taky by to asi chtělo rovnou seřídit výšku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiraJames



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,dělalo mi to taky.Je potřeba překontrolovat tlak v koulích.Podle všeho budeš mít proraženou centrální kouli.Nová stojí kolem tisícovky.Taky skontroluj stav LHM,jestli je špinavá vyměnit.Měla by se měnit po 100tis. km.Asi by bylo nejlepší použít průplachovou LHM.5l stojí asi 800kč. a najede se na ni cca 4000km.Pak se dá originální LHM.Po výměně náplně to vrzání přestalo .Měj se Míra. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)