Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servisy kde na Olomoucku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Otik



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 6:13 pm    Předmět: Servisy kde na Olomoucku Citovat

Hledam dobry servis na Olomoucku dik Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

pokud hledáš dobrý servis na olomoucku, tak asi žádný nenajdeš. Nedoporučuji jezdit přímo do Citroenu nebo autoservis Fajt ( vlastní špatné zkušenosti ). Jsem z Olomouce, ale se svým miláčkem jezdím do Ricaru, Stará Ves nad Ondřejnicí, je to až u Ostravy, ale ta cesta se opravdu vyplatí. Byl jsem tam už 2 x, a zatím naprostá spokojenost, našli i věci, které nenašli va výše jmenovaných i když tvrdili, že je auto naprosto v pořádku. Já vím, je to trochu z ruky, ale ti hoši tomu naprosto rozumí a ta cesta se ti vyplatí, než nechat hrabat v autě někoho, kdo tomu nerozumí, nebo tě bude chtít natáhnout.
Zdravím a houpání zdar
Alda, Olomouc
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Otik



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

dik Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

Čest. To vážně na olomoucku není žádný slušný servis? V tom Fajtovi myslíš tu příhodu s hadičkou a pozdějším špatným přístupem co je v tématu špatné servisy?! Nebo něco jiného?! Potřebuji dát xantii do kupy, ale jezdit do Ostravy se mi kvůli tomu fakt nechce... Crying or Very sad
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 7:44 am    Předmět: Citovat

Nazdar,

ne jenom tu příhodu s hadičkou, ale i vlastní zkušenost. Potřeboval jsem vyměnit centrálku a místo ní mi namontovali kouli k zadnímu ventilu hydroaktivu, která funguje na úplně jiný provozní tlak než ta centrální, když jsem to zjistil, myslel jsem, že mě omejou. Naštěstrí šla přefouknout. Takže tolik jejich znalosti o těchto autech, nehledě k tomu, že jsem tam byl těsně po výměně oleje a olej byl přesně v hladině a naúčtovali mi i litr oleje, prý ho museli dolít, bylo ho tam málo. Po menší konzultaci, že tomu nevěřím, mi nakonec na ten oplej dal ještě slevu, tak jsem zaplatil a práskl dveřmi s tím, že mě tam už nikdo nikdy neuvidí. Doporučuji buď Ricar u Ostravy nebo Holetín, tam jsem také byl, pouze jednou, ale také spokojenost. Nebo PaM z Brna, kontakt je na dobrých servisech. Tady v Olomouci opravdu nepochodíš, ale je to můj názor, mám své zkušenosti, můžeš zkusit Fajta, třeba bude mít zrovna dobrou náladu a na dílně někoho, kdo těmto autům rozumí a budeě spokojen.
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mikiamiki



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: fulnek

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 10:36 am    Předmět: Citovat

Alda napsal:
Ahoj,

pokud hledáš dobrý servis na olomoucku, tak asi žádný nenajdeš. Nedoporučuji jezdit přímo do Citroenu nebo autoservis Fajt ( vlastní špatné zkušenosti ). Jsem z Olomouce, ale se svým miláčkem jezdím do Ricaru, Stará Ves nad Ondřejnicí, je to až u Ostravy, ale ta cesta se opravdu vyplatí. Byl jsem tam už 2 x, a zatím naprostá spokojenost, našli i věci, které nenašli va výše jmenovaných i když tvrdili, že je auto naprosto v pořádku. Já vím, je to trochu z ruky, ale ti hoši tomu naprosto rozumí a ta cesta se ti vyplatí, než nechat hrabat v autě někoho, kdo tomu nerozumí, nebo tě bude chtít natáhnout.
Zdravím a houpání zdar
Alda, Olomouc


ahoj nechci nijak hanit ricar ale zda se mi ze se posledni dobou nejak zhorsili.byl jsem tam uz 4x a v poho ale posledni dva zasahy se mi nelibily. mozna je tobezny postup pri vymene spodnich cepu na ramenech. technik vubec nepouzil stahovak na cepy misto toho vzal hodne velke kladivo a mlatil po ramenech jak o zivot Rolling Eyes to se mi fakt nelibilo mam sice starou dosluhujici xantusi ale chci aby jeste vydrzela.dalsi prihoda byla kdyz jsem chtel nechat zmerit tlaky na motoru technik nedokazal povolit trubky od vstriku ze pry jsou zapecene a ukroutil by je.budiz to bych jeste pochopil tak jsem rekl nevadi at to da do kupy protoze dva vstriky se mu podarily vymontovat.auto mi bylo predano ze je vse tak jak ma byt.druhy den jsem jel na delsi trasu do cech jake bylo me nemile prekvapeni kdyz jsem po delsi jizde po dalnici citil naftu v aute otevrel jsem motor a nestacil jsem zirat motor cely postrikany od nafty kapala i na cestu unik jsem nemohl zjistit protoze to bylo mokre vsude.dojel jsem s tim do usti nad orlici do maleho servisu....AUTOSERVIS WS...tam mi ochotny servisak zrejme majitel pomohl.nadaval jak nekdo mohl pustit auto ze servisu s nedotahnutyma vstrikama.... Evil or Very Mad byly povoleny dva vstriky kolem jednoho to dost bublalo a prskala nafta.tak mi to podotahoval a prekontroloval ostatni.zdrzel jsem ho tak 15minut za praci nic nechtel Shocked coz se mi stalo poprve.....TED SI HLEDAM NOVY SERVIS ricaru uz moc neverim...
_________________
Xantia berline 1.9 TD r.v94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)