Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunguje mi cyklovač stěračů-X2

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 12:30 pm    Předmět: Nefunguje mi cyklovač stěračů-X2 Citovat

Zdravim,mam jeden otravny problemek-nefunguje nam na nasi X2 cyklovac steracu,a to tak ze vubec,kdyz dam packu dolu,tak to stira,ale kde ji pustim,tam se zastavi,kdyz ji dam do prvni pozic nahoru,tak nic,ve druhe stira neprerusovane a ve treti zase nic
Myslim si ze tam bude neco s relatkem,nebo tam vubec nebude,ale nevim kde ho mam hledat,ani netusim,prej snad mezi pedalama ,ale tam nemam zhola nic.Diky JiRaY
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

X2 neznam u X1 je to opravdu naD pedalama, staci uvolnit leve 2 hribky a hned pod "kobercem" jsou relatka. Cyklovac je zelenej s moc vyvodama. Kdyz s nim zahejbes, urcite nic nezkazis, prace je to na cca minutu. Pokud nemas moznost menit delku intervalu doporucuji zde i na citroeny.cz doporucovanou zamenu za cyklovac z felicie, nema to chybu Exclamation
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DPD



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Kamýk nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Koukam, ze mas verzi Exclusive - nemas tam nahodou senzor deste? Ten pri zapnuti do prvni polohy jednou setre a pak bez kapky na cidlo nestira. Po vypnuti motoru se vypne, takze je potreba vratit packu do polohy vypnutu a pro zapnuti znovu o jednu pozici nahoru. Jestli mas cidlo, tak zkus pri zapnutem motoru a zapnutem cyklovaci (z polohy vypnuto do 1. polohy nahoru) plivnout na cidlo (maly pruhledny ctverecek v cerne plose nad zpetnym zrcatkem) - staci na nej sahnout radne namocenym prstem. Melo by to 1x setrit.
_________________
XA2 Break, 2.0i 16V, Exclusive, Admiral Blue (KNCB), r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Dikes DPD,ale tim to neni nemam senzor deste,ale normal cyklo a ten nejede
mam tam jen samy bitrony a pak nejaky dodelavany cerny rele na sloupku rizeni jinak nic sem zoufalej,mam to tam uplne jinak nez vy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Holetín u Hlinska v Č.

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Øešil jsem dnes stejný problém. Auto dešový senzor nemá, cyklovač jsem taky nenašel, jen dvě jiná relé než ostatní. Zkoumám pečlivěji, rozebírám a co mé oko nevidí? Zamaskovaný kebelový svazek k dešáku, ale okno bez čidla. Oprava jednoduchá - vyměnit čelní sklo pro model s dešákem a doplnit snímač. Hlavu rozbít tomu, kdo to auto takhle "opravil" a ruce usekat, aby se to vícekrát nemohlo opakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

jen tak mimochodem,takova perlicka:ted sem se vratil ze zeleny,abych tam dal ten zpetny ventilek:hadicka totalne tvrda,zkrehla,okamzite zacala chcat kapalina do ostrikovacu,hadicka se mi drolila pod rukama a ted po pulhodinovem boji sem konecne nandal ventilek na hadicku za pomoci hrubeho nasili,klesti a nadavek,celej zvalenej od listi a kapaliny,do toho zacala kapat lhm,neuveritelny. Mad ...a to si to zopakuju este jednou,protoze to co jsem s tim udelal dlouho nevydrzi a tak za mesic to upadne
Ale to jsem odbocil,jen chci rict,jak mne ta moje mrcha tresta. Laughing tak piste,rikam ze mezi pedaly nic nemam,jen za pojistkovkou nejaky relata od bitronu nejakou zasuvku asi na diagnostiku,a jedno cerny rele dodelavany na sloupku rizeni.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

hele robe,tys na to asi kapl,mame tam jine celni sklo,ale okno s destakem je dost draha sranda,nejde tam to cyklovani nejak dodelat??? Bohate bvy mi stacil norm.cyklovac
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Ty relatka by tam mely bejt. Kdyz sahnes vlevo od spojky za kobereckem nahoru, nahmatas je tam. Je to ve smeru za pojistkovou skrinkou. Relatka(patice) jsou zasazeny do takovyho plechu. Rele cyklovace je modry a ma pet velkych konektoru a jeden maly.
Taky jsem ho vymenil za pametovy cyklovac z Felicie a max. spokojenost. Jen ten ostrikovac me se**!!!
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Rele cyklovace je modry a ma pet velkych konektoru a jeden maly.

To souhlasi, ale zabozrouti nam to komplikujou, je ho mam zeleny Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 5:19 pm    Předmět: Citovat

Hmm...to me neprekvapuje.
U X1 1.8i 8V '94 i u druhe HDI 80kW '99 mam(mel jsem) modry...
Ale nepredpokladam, ze by barva vylepsovala funkci, takze je to jedno... Very Happy
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Diky,ale ja tam mam tri prazdne pozice,pak dve zeleny,jakousi svorkovnici a pak jedno dobastleny prisroubovany ke sloupku rizeni a nakej vehement se dvema konektory,aby se v tom prase vyznalo piste mi kde zhruba je(napr.v druhe rade od sloupku volantu treti-u pojistkovky)nebo tak nejak mam tam dost bordel.Jo,a destak nemam na 100procent,jen tam nekdo nejak bastlil
Dik
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Mas sice X2, ale ja ho mam na me X1 nasroubovane zezadu (smerem k mot. prepazce) na tom plechu, co drzi patice rele takze neni videt. Nemuzes to mit stejne?
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)