Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kladensko

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 2:53 pm    Předmět: Kladensko Citovat

když je větší problém (diagnostika apod..) jezdím do auto Schwab - origo citroen, ceny nejsou zas tak přemrštěný a dá se s nima rozumně mluvit.. když je tam šéf

zajimavej vrakac a servis je u dalnice u Slaného, tel.:732376573, 777661604
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

Takže pánové sorry, auto Schwab již opravdu neee. Nedávno jsem navštívil ELSAM v Praze, jelikož se mi něco na autě nezdálo. Čekal jsem nějakou volovinu a při té příležitosti bych si tam hodil proplach(kdo ví jak dlouho tam LHM je, když mám auto 3 měsíce a 4tis km)do max,ale opravduhafo max. 5tis. Kč, jelikož před cca 2 měsíci jsem byl u "profiků".. Ale citronáři si nevšimli, nefungujícího zadního kolektoru, úniku oleje z víka ventilů, rosící přečerpávačky LHM, kaše místo LHM, natržených silentbloků přední nápravy a nefungující klimatizace.
Takže se z Kladna přeorietovávám do Elsamu, kde je suprovej přístup a opravdu vědí, co dělají....
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)