Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nestartuje

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zandy



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 5:53 pm    Předmět: Nestartuje Citovat

Ahoj všem. Mám problém s autem, je to X2 1,8 16V. Nemůžu nastartovat, prý odešlo palivové čerpadlo. To by ale nebyl ten hlavní prolém, nejhorší je že mi na něj údajně nejde proud a prý ani svíčky nedávají jiskru a když tak jen slabou a nepravidelně. Už jsem to měl všude možně a nikde nejsou schopni zjistit příčinu. Prosím jestli má někdo nějaký nápad nebo zkušenost, budu moc vděčný, už víc jak měsíc musím jezdit škodovkou 120 r.v. 83. Co Vám budu povídat, denně dojíždím do práce 80km a v tomhle počasí prostě nádhera. Dík Zandy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

no palivový čerpadlo jk jsi to zjistil že odešlo? chce to proměřit tlakoměrem to za a) za b) zapalování no jestli slabou jisktu tak bych hádal možná cívka ale jestli nepravidelně a to by mne zajímalo jak jsi na to došel , nebo ještě k temu tak bud špatné svíčky (že hází jiskru špatně nebo jsou šlahnutý) no a pokud fakt hází nepravidelně tak třeba zapalovací modul nebo náký čidlo polohy motoru ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zandy



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Čerpadlo jsem zkusil napojit na přímo a vůbec nic a zkusil jsem zkoušečkou jestli tam jde proud a zase nic. A svíčky jsem nezloušel já ale elektrikář a řekl mi to co už jsem psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

V motorovem prostoru je kastlik s ridici jednotkou motoru. Vedle ni je takovy podlouhly relatko, ktery napaji ridici jednotku a ovlada palivovy cerpadlo. Na www.citroeny.cz ve foru se to jiz probiralo. Taky jsou tam schemata, jak je to rele zapojeno. Zkontroloval bych nejdriv vsechny pojistky, ktery jisti to rele a pak vystup pro cerpadlo, jestli prevadi ovladaci napeti. Pokud ano, hledal bych problem v kabelazi k cerpadlu.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)