Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plasty pod volantem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2011 4:55 pm    Předmět: Plasty pod volantem Citovat

Tak po delší dobe jsem opět zde pro radu.Chlapi jak jsou zadělané ta plastové kryty pod volantem co jsou páčky na světla a blinkry .Nějak se mi to dost vrklá a hábá ,potřeboval bych to nějak upevnit.Díky za radu.Torek
_________________
Xantia X1,1.8i 8v,rv 1994,typ motoru LFZ,zelená metla,litá kola 14" Borbet,LPG Tartarini,prostě je moje láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

Ten spodni plast je zespoda na nejaky tusim dva srouby a zacvaklej do horniho plastu na hranach... taky mi tam nedrzi a vpravo se to porad rozpada, ale nejak jsem si na to zvyk a neresim to... uz jsem si kolikrat rikal, ze to k sobe slepim pruhlednou izolepou...

H.
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 8:29 pm    Předmět: Citovat

Mně se to již podařilo sesadit a drželo to přesně do té chvíle než do autí sedla manželka-šlo to zase .....
Jak jsem toho ale docílil už nwn,jen to ,že jsem si s tím, hrál dost dlouho než to sedlo.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 6:36 am    Předmět: Citovat

do roku 1998 mali tie plasty vo vnutri an pravej strane skryty srob. Pokial o tom clovek nevedel, na 95 percent to zlomil a preto vam to teraz na pravo nedrzi. otec ma to iste a tak som mu tam dam malicku skrutku (asi 2mm), ktoru som zaskrutkoval zvonku do spoja plastov, do miesta kde je ten plastovy zub, ktorym sa tie kryty zachytavaju o seba. je vom mieste viac materialua priamo cez ten zub som dal malicku samoreznu skrutku.

pre perfekcionistov: pouzite nejaku malu ciernu skrutku z nejakej starej elektroniky,alebo si zalakujte lakom na nehty bielu zinkovanu Smile
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 12:08 pm    Předmět: Citovat

MacoLM napsal:
do roku 1998 mali tie plasty vo vnutri an pravej strane skryty srob. Pokial o tom clovek nevedel, na 95 percent to zlomil a preto vam to teraz na pravo nedrzi. otec ma to iste a tak som mu tam dam malicku skrutku (asi 2mm), ktoru som zaskrutkoval zvonku do spoja plastov, do miesta kde je ten plastovy zub, ktorym sa tie kryty zachytavaju o seba. je vom mieste viac materialua priamo cez ten zub som dal malicku samoreznu skrutku.

pre perfekcionistov: pouzite nejaku malu ciernu skrutku z nejakej starej elektroniky,alebo si zalakujte lakom na nehty bielu zinkovanu Smile


Přesně takhle jsem to měl taky vyřešený.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 4:04 pm    Předmět: plasty Citovat

Hoši ,tady jde o to jak to upevnit ,aby se to neotáčelo jako celek.Celé se to otáčí do prava i do leva jako by to bylo celé volné.Myslel jsem když to rozdělám od sebe najdu něco čím je to zajištěné proti otočení,ale na nic jsem nepřišel.Včetně páček .Díky za radu.Torek
_________________
Xantia X1,1.8i 8v,rv 1994,typ motoru LFZ,zelená metla,litá kola 14" Borbet,LPG Tartarini,prostě je moje láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

to je zvlastne. asi to mas teda odlomene. na stlpiku riadenia maju byt na kazdej strane po jednom ocku, cez ktore ide skrutka. nasadi sa vrchny plast, ten by mal zapadnut do toho kovoveho ocka a spodny plast nasledne rovnakym sposobom prilozis k ocku a skrutka by mala prejst cez oba palsty a to ocko a tym to upevnit.
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 12:52 pm    Předmět: plasty Citovat

Ahoj ,děkuji všem ,je to tam ulomené jak na plastech a i na očkách ,to musela mít žena ránu jak hrom ,když se jí to podařilo.Všem přeji jak se to houpe.totek
_________________
Xantia X1,1.8i 8v,rv 1994,typ motoru LFZ,zelená metla,litá kola 14" Borbet,LPG Tartarini,prostě je moje láska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)