Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

(ne)Zaseklý klobouček

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zelych



Založen: 10.8.2010
Příspěvky: 41
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 7:31 pm    Předmět: (ne)Zaseklý klobouček Citovat

Zdravím, teče mi LHM u posilovače řízení, a zatim se mi nedaří sehnat v okolí šikovného mechanika, který by mi to dal dohromady, takže zatim dolévám.
Ale poslední dobou mam problém, že mi klobouček ukazuje stále stejný stav. Cvrnkal jsem do něj, měl jsem ho i vyndaný venku a plovák chodí lehce. Když mam auto uplne nahoře, tak je klobouček u horní rysky, a kdyz ho spustim do normální tak tam zůstane, přitom vím, že dřív po spuštění do provozní polohy se klobouček zvednul nad horní rysku.
Nenapadá někoho co s tím, a zároveò bych se chtěl zeptat, jestli nevíte o nějakém schopném mechanikovi v okolí Trutnova, který by zváldl posilovač přetěsnit, jak je tady uvedeno v návodech (sam si na to netroufam a zatim mi nabizeli akorat výměnu za 4 repas nebo za 12 nový, a to se mi fakt davat nechce)
_________________
Xantia Break 2.0i 16V - 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)