Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Montáž LPG - Liberec, Jablonec

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brutar



Založen: 31.3.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 10:30 pm    Předmět: Montáž LPG - Liberec, Jablonec Citovat

Zdravím,
chtěl bych do své Xantie nechat namontovat LPG. Můžete mi někdo doporučit firmu z Liberce nebo Jablonce se kterou máte dobré zkušenosti.

Díky Brutar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patejl



Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 5:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Mám už měsíc v X1 LPG. Nechal jsem to udělat v Lbc fa. AUTOGAS a zatím musím jen chválit! Cena 28500 Kč komplet s přimazáváním ventilů,toroidní nádrž....ochota velká,ráno v 7 to tam dáš a ve 14 hod. hotovo! LPG super! Najeto 1700 km za měsíc a bez problému! Teď je cena 1/2 proti benzínu,ztrátu výkonu jsem nepostřehl,jen se musí častěji řadit a trošku to víc točit,ale to je o zvyk Smile Přepínání mezi plyn/benzín jepři jízdě nepostřehnutelné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)