Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autoservis Jiří Plachý - Praha 10

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Visin



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:28 am    Předmět: Autoservis Jiří Plachý - Praha 10 Citovat

Jiří Plachý
Na vinobraní 185/21
Praha 10 Záběhlice
http://www.autoservis.org/
Telefon:
+420 272 765 499
+420 777 259 354
+420 775 259 354


# specifika pro vozy Citroen (kompletní servis hydraulického systému včetně oprav hyhydraulických čerpadel)
# diagnostika motoru, ABS a airbagů včetně BSI u většiny evropských vozů
# pozáruční servis
# kompletní diagnostiku včetně následné opravy
# mechanické práce (brzdy, čepy, spojky, ložiska, převodovky, motory, pružiny, tlumiče, opravy hlav ...)
# opravy vstřikovacích čerpadel
# drobné klempířské práce
# a další práce, viz www stránky

Byl jsem u něj na kontrolu podvozku, absolutní spokojenost. Tak spokojený jsem už dlouho neodjížděl z jiného servisu. Mohu jen doporučit

pro představu sem dávám seznam co mi všechno dělal:

použitý materiál:
Sada rozvodů komplet, vodní pumpa, gufero klika
řemen alternátoru, převodový olej
L spodní čep, L+P čep řízení, geometrie
Silentbloky předních ramen komplet
Ložiska zadních ramen gufera + ložiska
Kladka napínací vnějšího řemenu
4 žárovky do zadních světel
Cena cca 14900

Práce:
Celková prohlídka, výměna rozvodů komplet, výměna ložisek zadních ramen, výmena silentbloků předních ramen + čepy přední nápravy, výměna olejů (motorový olej a filtry jsem dodal), výměna žárovek
Cena: 330Kč/hod, v tomto případě 4620Kč

Navíc mi sepsal další závady, např.: že hučí ložiska, výměna zadních destiček zhruba za cca 5000 km apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenyk



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 60
Bydliště: PRAHA 8

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Jo jo pan Plachy je puntičkář. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
golman



Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

rovněž doporučuji servis p. Plachého, dlouho mi dělal BX a teď Xantii. Nikdy nebyl žádný problém a ceny přijatelné...prostě super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

priste zkus jezdit do servisu drive
diky za tip na dobrej servis,ale jak to tak ctu,tak zjistuju ze jsi mu dal na opravu uplnou ruinu,dyt ti tam nesvitil zadek,predni naprava prosla g.o zadni naprava krome brzd taky skoro nova,je to dost sila.... Very Happy priste zkus jezdit do servisu drive Laughing
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem taky vyzkousel pana placheho,a zda se to tam byt o.k.Moji xantii opravili dobre,jeste jsem si solidne pokecal,takze take doporucuji Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lesopes



Založen: 19.6.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,,,Po dotazu na opravu (únik LHM z brzdového ventilu) v pondělí jsem dostal odpověď ,že má plno a a se poptám jinde,ale kdyby bylo nejhůř,tak že se někam vejdu,,,Tak alespoò za jednání ++++
_________________
1.9 TD combi / 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dada.69



Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:13 pm    Předmět: Re: Citovat

Dobry den,

po navsteve servisu pana Placheho jsem velmi potesen jejich pristupem. Nesnazi se za kazdou cenu vymenovat, jdou po pricine a sam pan Plachy je velmi vstricny a znaly clovek. Dokonce mi auto pres celou Prahu privezl az domu, pricemz cas timto straveny si neuctuval. Dobre jsme popovidali, vse mi vysvetlil a evidentne si svych zakazniku vazi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesopes



Založen: 19.6.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 6:32 pm    Předmět: Re: Citovat

dada.69 napsal:
Dobry den,

po navsteve servisu pana Placheho jsem velmi potesen jejich pristupem. Nesnazi se za kazdou cenu vymenovat, jdou po pricine a sam pan Plachy je velmi vstricny a znaly clovek. Dokonce mi auto pres celou Prahu privezl az domu, pricemz cas timto straveny si neuctuval. Dobre jsme popovidali, vse mi vysvetlil a evidentne si svych zakazniku vazi.


Dada :VELKÝ souhlas,,,žádné "kup si pavouka za 8000 a druhého za pět a pak přijeď ,my ti to za dvojku vyměníme",,,Øešení při kávě,hledání alternativní hadice,s tím že dlouho nevydrží,(benzínová tak na dva roky za stovku???)Matematika je jasná,i když se mnou pár ortodoxních Citroeòáků nebude souhlasit,ale já nejsem majitelem ropného vrtu,ale dvou fakanů na vejšce.Jo,,,pan Plachý ode mě dostal + za vstřícnost k opravě ventilu,za shnilé hadice dávám 10*,,,ráno jsem zavolal,ve dvě přijel,v pět jsem byl doma chudší jen o pár stovek a s pocitem spokojeného zákazníka.PS :Todle není reklama,ale příspěvek do fóra.JK
_________________
1.9 TD combi / 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 8:07 am    Předmět: Citovat

Včera jsem se od p. Plachého vrátil a jsem s přístupem spokojen. Každé auto má v servisu založenou vlastní "kartu", p. Plachý vše podrobně vysvětlí a ukáže. Snaží se, aby zákazník odjížděl spokojený.
Za výměnu hl.řemenice klínového řemene, výměnu 2 koulí, kontrolu všech 8 mi koulí, a proplachu jsem zaplatil i s prací 9.300,-
Doporučuji.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)