Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1.8i 16v Kit sportovního sání
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 12:16 am    Předmět: 1.8i 16v Kit sportovního sání Citovat

Ahojík, mám Xantii 1.8i 16v z roku 1996 o výkonu 81 Kw, a dělám co dělám, nemůžu nikde sehnat kit sportovního sání do toho modelu Xantie. Na modely které nejsou v 16ti ventilovém provedení to existuje a je k sehnání do 4 000 Kč, na tento typ je to však horší.

(nejde mi o vložku do boxu sání, ale o kompletní kit který mění zvuk i trochu zvyšuje výkon motoru)

Pokud někdo víte tak mi prosím poradte

Předem díky Vojta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 8:14 am    Předmět: Re: 1.8i 16v Kit sportovního sání Citovat

vojtaplzen napsal:
Ahojík, mám Xantii 1.8i 16v z roku 1996 o výkonu 81 Kw, a dělám co dělám, nemůžu nikde sehnat kit sportovního sání do toho modelu Xantie. Na modely které nejsou v 16ti ventilovém provedení to existuje a je k sehnání do 4 000 Kč, na tento typ je to však horší.

(nejde mi o vložku do boxu sání, ale o kompletní kit který mění zvuk i trochu zvyšuje výkon motoru)

Pokud někdo víte tak mi prosím poradte

Předem díky Vojta


Jen lehká rada, pohledal bych i k 2.0i 16v , tam by to mělo být stejné.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 8:59 am    Předmět: Re: 1.8i 16v Kit sportovního sání Citovat

Alien napsal:

Jen lehká rada, pohledal bych i k 2.0i 16v , tam by to mělo být stejné.


Začínám mít pocit že je tady jiný problém. Já totiž nemůžu najít tuten kit pro žádný 16ti ventil. Na normální íčka to k sehnání je, na 1.8i 16v, ani 2.0i 16v ba ani 1.6i 16v to není k sehnnání. Jediný co jsem koukal tak pro 2.0 HDI 12v tak taky existuje, což mi tedy namíchlo, protože proč tedy kit existuje na Disel, a né na Benzin Sad . Něco asi bude v těch ventilech. Na ostatní obyčejný ička to taky je Sad

Kdyby jste přece někdo na něco ještě přišel tak se mi přece prosím ozvěte, každá rada dobrá Smile Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 12:28 pm    Předmět: Citovat

No ono to bude trošku jinak, protože žádný 2.0HDI 12V neexistuje, to vypadá, že prodejce prodává něco, o čem nic neví....
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

mam stejnej motor a taky jsem uvažoval o změně sání ještě to nemam zakoupené a namontované ale vymyšleno je to tak že odendám původní airbox a na tu rouru která vede vzduch z airboxu do motoru dám koleno do pravýho úhle a na to si už nějakej kuželík od renomované firmy přidělám, nemusí se nic vrtat vařit ani nic podobného stčí jen mít potřebné univerzální trubky (plast nerez dle libosti) a ty utahovací pásky na hadice popřípadě nějaké to těsneníčko....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
No ono to bude trošku jinak, protože žádný 2.0HDI 12V neexistuje, to vypadá, že prodejce prodává něco, o čem nic neví....


velice se omlouvám za chybu, nejedná se o 2.0 HDI 12v, ale o 2,1 12v, TD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
mam stejnej motor a taky jsem uvažoval o změně sání ještě to nemam zakoupené a namontované ale vymyšleno je to tak že odendám původní airbox a na tu rouru která vede vzduch z airboxu do motoru dám koleno do pravýho úhle a na to si už nějakej kuželík od renomované firmy přidělám, nemusí se nic vrtat vařit ani nic podobného stčí jen mít potřebné univerzální trubky (plast nerez dle libosti) a ty utahovací pásky na hadice popřípadě nějaké to těsneníčko....


toho se ale právě bojim. Aby to neudělalo něco s motorem. Myslim si že bude nějaký důvod proč doopravdy neexistujou kity pro 16v .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

auto má řídící jednotku mělo by si směs samo upravit a taky nesmíš koupit kuželík kterej se ti líbí ale třeba univerzál pro auta od výkonu do výkonu a v tom rozsahu těch výkonů musí bejt 81kw podle mě motoru nic nehrozí a taky nevim co od toho očekáváš, sání ti stejně o moc výkon nezvedne to bys musel jít na "druhou" stranu motoru a pořešit laděnej vejvuk i se svodama....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

našel jsem pár odkazů něco z toho by vás mohlo zajímat ... chce to hledat tak že se do fitlru zadá jen značka auta a pak si vybereš jakej tam máš motor nehledě na to jestli je to xantia nebo xara C4 atd ....

http://www.alu-pneu.cz/data.php?r=12&d1=CITROEN

takže kit existuje ale musíš ho prostě hledat trochu jinak a smířit se s tím že když do filtru zadáš model Xantia že ti to nic nenajde ale ne že to neexistuje..... tady na tom odkazu je to podle mě předražený chec to líp hledat jen sem chtěl dokázat že to existuje.... já to ale časem budu řešit uni kitem hand made.... pokud za to budou chtít všude tyhle nehorázný peníze a taky podle toho co všechno ta sada bude obsahovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
našel jsem pár odkazů něco z toho by vás mohlo zajímat ... chce to hledat tak že se do fitlru zadá jen značka auta a pak si vybereš jakej tam máš motor nehledě na to jestli je to xantia nebo xara C4 atd ....

http://www.alu-pneu.cz/data.php?r=12&d1=CITROEN

takže kit existuje ale musíš ho prostě hledat trochu jinak a smířit se s tím že když do filtru zadáš model Xantia že ti to nic nenajde ale ne že to neexistuje..... tady na tom odkazu je to podle mě předražený chec to líp hledat jen sem chtěl dokázat že to existuje.... já to ale časem budu řešit uni kitem hand made.... pokud za to budou chtít všude tyhle nehorázný peníze a taky podle toho co všechno ta sada bude obsahovat


ty myslíš kit sání pro Picasso ? Ze by tam nám měl jít ? já si myslim že ikdyž je to 1.8 16v že to bude ale jiný ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 1:31 am    Předmět: Citovat

nevim pod kapotu picasa jsem se nikdy nekoukal to ti snad odpoví někdo povolanější nebo si zajeď pozeptat do citroenu ale ten kit sání je podle mě rozhodně lepší kupovat až po tom co ho uvidíš v reálu a myslel jsem spíš tu dvoulitrovou xaru ale podle mě je blbost aby pro každej model vyráběli jinou řadu motorů....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

zkusim najít někde na netu obrázek xsary picasso na netu jak ten motor vypadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

zkus, pak dej vědět jak si pořídil a jestli je to stejný podle mě ale bude může se to lišit akorát podle toho jak má picasso umístěnej airbox neřikám že to bude sedět a taky se mi za to zdá moc to co za to chtěj...

málem bych zapomněl taky když hledáš ten kit sání tak nesmíš zapomenout že PSA neni jen citroën ale i peugeot => http://www.alu-pneu.cz/data.php?r=12&d1=PEUGEOT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtaplzen



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 9:37 pm    Předmět: Citovat

tak chlapy ten Peugeot taky není dobrá volba. U 306ky sice je něco podobnýho ale ta cena je taky přes 7 tisíc. A to fakt nee. Zatim jsem nenašel Xsaru Pisasso 1.8 16v obrázek motoru, ale jak jsem koukal na normální 1.8mu tak to uspořádání komponent je jiný, takže to moc dobře nevidim Sad . Jen jsem se tak naivně zkusil zeptat přímo v Citroenu a dočkal jsem se odpovědi kterou jsem čekal. Není to doporučené a je to neoriginální, takže nedoporučujeme a my nic takového nevyrábíme .... Tak jsem šel pryč ani jsem je nenechal domluvit. No nic pánové, pátrání pokračuje.
Jen melancholicky vpomínám na BXe kde jsem dal kužel a z zvuk i nějaký výkon se dostavil. No nic, snad se něco najde. Hojte lidi a děkuji Vám všem za spolupráci a společné pátrání Smile Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

a proč to samý neuděláš na xantii???
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)