Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pojistka blinkrů a dobíjení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 9:10 am    Předmět: pojistka blinkrů a dobíjení Citovat

Ahoj, stala se mi dnes zajímavá věc: přestaly jít blinkry, jen normální, výstražné šly. Ihned poté se rozsvítila kontrolka dobíjení. Po výměně spálené pojistky blinkrů F28 vše funguje normálně, kontrolka dobíjení zhasla, dobíjí v pohodě. Co si mám o tom myslet? Znáte to někdo?
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:04 am    Předmět: Citovat

Ja mam auto po oprave predku a stale mi sviti dobijeni.Ale dobiji,je to merene a alternator byl venku a je promereny!Ted si mi dal tip na tu pojistku,Jeste tam totiz naema blinkry a svetla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:42 pm    Předmět: Re: pojistka blinkrů a dobíjení Citovat

AJM napsal:
Ahoj, stala se mi dnes zajímavá věc: přestaly jít blinkry, jen normální, výstražné šly. Ihned poté se rozsvítila kontrolka dobíjení. Po výměně spálené pojistky blinkrů F28 vše funguje normálně, kontrolka dobíjení zhasla, dobíjí v pohodě. Co si mám o tom myslet? Znáte to někdo?


Mrkni, jestli neni nektera z zarovek blinkru nefunkcni. Mohlo se pretrhnout nebo pretavit vlakno v zarovce a zkratovat to. To pak vyrazilo pojistku...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Máš tažné? Pokud ano nepřipojoval si v té době přívěs?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 6:44 am    Předmět: Citovat

Takze byla vypalena pojistka c.30,ted je vsechno vporadku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej Dospel



Založen: 27.2.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

Mal som podobny problem,ked som vypol auto zostala svietit kontrolka dobijania a ked som zapol havarijne blinkre tak zhasla,porucha bola v pokazenom vypibaci na palubovke ned radiom na pohotovostne blinkre,vymenil som ho a bolo dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)