Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia Víkend 5 - hodnocení
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:59 pm    Předmět: Xantia Víkend 5 - hodnocení Citovat

Zde se můžete pustit do psaní, co a jak se Vám líbilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

Hoj Cool Abych pravdu řekl, tak jsem byl z toho úplně hotovej a nadšenej. Zaprvý sem tam byl poprvý a za druhý mě hrozně moc překvapilo jak skvěle se tam dá pokecat se všema i přes to, že jsem eště "mladý kuře" Very Happy I muj kamarád X-Tuner z toho byl moc nadšenej a spokojenej, co se týče všeho. Teda kromě toho zelí k obědu, s tim sme spokojený nebyli.. Ale jinak fakt super. Už se těšim na další XV! Škoda že je až za rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Měl jsem jasno už v sobotu odpoledne,že tu musím poděkovat organizátorům za skvělou práci a organizaci,tím pádem i za přispění k pohodovému a pro mě prvnímu a jedinečnému srazu.Všichni jsme se domluvili,což je výhra největší a nešlo si nevšimnout jak hladce vše proběhlo,takže dík a příští rok repete prosím-co to jde Wink
Ještě jedna věc byla super,že se v sobotu z toho stal takový servisní den,bylo na co koukat a myslím že i xantiáci byli spokojeni,že můžou poladit mazlíky,to bylo bych řekl dost dobré + na srazu.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:06 am    Předmět: Citovat

Sraz xantií byl super, není co dodat, jen samé klady a pozitiva. Prima věc byla účast servismanů, kde mohl každý svého miláčka trochu prověřit a záporem bylo počasí, tomu bohužel neporučíme. Jen tak dál!!! A to houpe!!
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj houpačky, na srazu jsme byli s ženou poprvé. Hodnotíme to jako fajn víkend. I když na podobné akce nejezdíme a nemáme možnost srovnání. Musím zodpovědně říci, akce se nám líbila. A to sevším šudy. Proto budeli to alespoò trochu možné tak na příští sraz jedeme znovu. Děkuji organizátorům za čes a chu pro nás něco udělat. A to zelí bylo dobré i dobře vychucené. Misaku-plysaku když zelí nerad tak jsi měl možnost tak jako ostaní, oběd si neobjednávat a jít do restaurace na něco co máš rád. Ono neni jednoduché vybrat pro tolik lidí nejaké univerzální jídlo. Tak že za nás 74- Václav a Dana Třebíč spokojedost a děkujem.
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ahoj houpačky, na srazu jsme byli s ženou poprvé. Hodnotíme to jako fajn víkend. I když na podobné akce nejezdíme a nemáme možnost srovnání. Musím zodpovědně říci, akce se nám líbila. A to sevším šudy. Proto budeli to alespoò trochu možné tak na příští sraz jedeme znovu. Děkuji organizátorům za čes a chu pro nás něco udělat. A to zelí bylo dobré i dobře vychucené. Misaku-plysaku když zelí nerad tak jsi měl možnost tak jako ostaní, oběd si neobjednávat a jít do restaurace na něco co máš rád. Ono neni jednoduché vybrat pro tolik lidí nejaké univerzální jídlo. Tak že za nás 74- Václav a Dana Třebíč spokojedost a děkujem.


Vašku ono mu chutnalo, ale zdálo se mu málo husté. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Me to letos bohuzel nevyslo casove,coz me moc mrzi.Hrozne jsem se tam zase tesil.Uplne me to loni nadchlo,kdyz jsem tam byl poprve.Pristy rok touhle dobou se tam snad zase dostanem a budeme moci zase vse probrat..Pocasi snad bude lepsi,nez letos.Akorat me prekvapila volba "xantie roku".To si myslim,ze je pro kluky,kteri xanu maji fakt nadhernou,trosku nefer nu Crying or Very sad Nevim nu,muj nazor.Myslim,ze loni,kdyz to hodnotila porota to bylo lepsi a zajimavejsi..... Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATES



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
Me to letos bohuzel nevyslo casove,coz me moc mrzi.Hrozne jsem se tam zase tesil.Uplne me to loni nadchlo,kdyz jsem tam byl poprve.Pristy rok touhle dobou se tam snad zase dostanem a budeme moci zase vse probrat..Pocasi snad bude lepsi,nez letos.Akorat me prekvapila volba "xantie roku".To si myslim,ze je pro kluky,kteri xanu maji fakt nadhernou,trosku nefer nu Crying or Very sad Nevim nu,muj nazor.Myslim,ze loni,kdyz to hodnotila porota to bylo lepsi a zajimavejsi..... Cool

===============================================
Co se týká volby Xantie roku o tom by se mohlo hovořit dlouhé hodiny,jelikož píšeš že si tam nebyl,nemohl jsi slyšet i důvod proč jsme to provedli takto,takže důvod byl ten že všichni co se zůčastnili srazu mají
tyto auta rádi,ale né každej má stejné možnosti udržby,takže jsme usoudili že los je spravedlivý.Pravda je že je to věc názoru.
MATES
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

MATES napsal:
vytacyt napsal:
Me to letos bohuzel nevyslo casove,coz me moc mrzi.Hrozne jsem se tam zase tesil.Uplne me to loni nadchlo,kdyz jsem tam byl poprve.Pristy rok touhle dobou se tam snad zase dostanem a budeme moci zase vse probrat..Pocasi snad bude lepsi,nez letos.Akorat me prekvapila volba "xantie roku".To si myslim,ze je pro kluky,kteri xanu maji fakt nadhernou,trosku nefer nu Crying or Very sad Nevim nu,muj nazor.Myslim,ze loni,kdyz to hodnotila porota to bylo lepsi a zajimavejsi..... Cool

===============================================
Co se týká volby Xantie roku o tom by se mohlo hovořit dlouhé hodiny,jelikož píšeš že si tam nebyl,nemohl jsi slyšet i důvod proč jsme to provedli takto,takže důvod byl ten že všichni co se zůčastnili srazu mají
tyto auta rádi,ale né každej má stejné možnosti udržby,takže jsme usoudili že los je spravedlivý.Pravda je že je to věc názoru.
MATES


Co myslis tim,moznosti stejne udrzby??Jako,ze nekteri do auta sypou vice penez nez druzi??Urcite to je vec nazoru.Rikam to proto,protoze treba nekteri lidi mi tvrdi,ze auto ma slouzit"me",ne "ja" jemu.Vis,co tim myslim vid...Proste jsou lidi,kteri opravi opravdu jen to nutne a nekteri jsou puntickari a chteji si to auto fakt hezky udelat a udrzovat,aby mu dlouho vydrzelo a nemel s nim moc zadne problemy,jako treba ja Cool Ale jak rikas vec nazoru!!
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mironew



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: PÍSEK

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Bol som už nejakom to zraze ale prvý krát na automobilovom zraze a obvzl᚝ XANTIA. Bol som nad mieru spokojný skrátka perfektné a ažko sa mi v nede¾u odchádzalo ale preto že sa nerád lúčim tak som radšej zdrhal preč. Chcem sa poďakova nielen organizátorom ale aj všetkým tým ktorý naštartovali perfektnú atmosféru v tie upršané dni. Čo sa týka stravy tak to som mal vypalené chuové bunky. Dúfam že do konca roka ešte bude nejaka stretávka. Ešte raz dííík Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
MATES napsal:
vytacyt napsal:
Me to letos bohuzel nevyslo casove,coz me moc mrzi.Hrozne jsem se tam zase tesil.Uplne me to loni nadchlo,kdyz jsem tam byl poprve.Pristy rok touhle dobou se tam snad zase dostanem a budeme moci zase vse probrat..Pocasi snad bude lepsi,nez letos.Akorat me prekvapila volba "xantie roku".To si myslim,ze je pro kluky,kteri xanu maji fakt nadhernou,trosku nefer nu Crying or Very sad Nevim nu,muj nazor.Myslim,ze loni,kdyz to hodnotila porota to bylo lepsi a zajimavejsi..... Cool

===============================================
Co se týká volby Xantie roku o tom by se mohlo hovořit dlouhé hodiny,jelikož píšeš že si tam nebyl,nemohl jsi slyšet i důvod proč jsme to provedli takto,takže důvod byl ten že všichni co se zůčastnili srazu mají
tyto auta rádi,ale né každej má stejné možnosti udržby,takže jsme usoudili že los je spravedlivý.Pravda je že je to věc názoru.
MATES


Co myslis tim,moznosti stejne udrzby??Jako,ze nekteri do auta sypou vice penez nez druzi??Urcite to je vec nazoru.Rikam to proto,protoze treba nekteri lidi mi tvrdi,ze auto ma slouzit"me",ne "ja" jemu.Vis,co tim myslim vid...Proste jsou lidi,kteri opravi opravdu jen to nutne a nekteri jsou puntickari a chteji si to auto fakt hezky udelat a udrzovat,aby mu dlouho vydrzelo a nemel s nim moc zadne problemy,jako treba ja Cool Ale jak rikas vec nazoru!!



Xantie roku se nedá volit hlasy, protože pokud se jedna skupina dohodne, například "Pražáci", tak vyhraje Alienova Xantie a příště Matesova a Mamutova, protože prostě jich bude například 15 a 15 hlasů bude v tom megapočtu bohužel stačit.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
X-Tuner



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Jak tak koukám tak něco k tomu už napsal mišák...byl sem fakt nadšenej vůbec sem nečekal že se tam s náma budou takhle bavit takže totálně super akorát mě naštvalo to počasí jinak to bylo v poho...těšim se na další XV i když je do něj ještě daleko...a musim si stěžovat ještě na sobotu na večeři...byla tak mizerná že sem jí snědl a měl sem ještě hlad Very Happy (to že byla mizerná myslim ironicky) takže to bylo skvělí ale nejvíc mě dostalo to jak se s náma lidi bavili...nečekal sem to a překvapilo mě to... <-jen takovej dodatek co sme si kreslil když sem se ve škole nudil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Důležitej dodatek
Jak už někteří zjistili a divili se a ptali se co a jak, tak ta XA se kterou jsem tam byl opravdu moje nebyla, i když jsem se tak tvářil a X-Tuner (ten ještě mladší) nebyl muj brácha. Very Happy Tak že zelená XA 2,1TD Break je Tunerovýho táty. Tuner je můj nejlepší kamarád. Jeho táta nemohl jet na XV, tak mi pučil XA a jeli jsme spolu. Tak že Tuner neni ani muj brácha, i když skoro jo Very Happy Ale neni. A hadi byli moji. A já sem byl ten poloplešatej s vizitkou misak_XA. Měl jsem tam tenhle nick kvůli tomu, pže mi nešlo se s timhle nickem přihlásit na sraz, tak jsem si ho zkrátil.
Tak, snad už jsem to všechno srovnal tak jak má být. Nezlobte se, ale ono to bylo docela dost složitý vysvětlovat 54836 krát za den čí je ta XA a tak.. Tak že tady to máte bílý na černom Wink
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

Zdárek lidišky.Koukám a čtu že bil teď někdy někde sraz i s odbornou pomocí. To mě mrzí, rád bych se taky zůčastnil. Mám Xantii 1.8i 16v 1996 a mám menší problémky.Je možné dostat vědět před dalším srazem? Rád nych se ho zůčastnil.Díky fagi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Child



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

To fagi:
stačí sledovat cca za rok stránky a dozvíš se... Laughing

Já jsem byl s XV velmi spokojen, opět skvělá akce. Bravo. Závěrečný oběd a "TRIO" byl taky zážiteček, opravdu dlouho jsem se tak nepřežral.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)