Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozamykaná poradna???
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:25 pm    Předmět: Pozamykaná poradna??? Citovat

proč...?
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:40 pm    Předmět: Citovat

Nevím, ale tuším proč ...
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem to psal na hlavní stránku, ale tedy ještě jednou. Protože už tu není nejmenší důvod zakládat furt dokola stejné a stejné otázky. Když se nelze řídit pravidly pro užívání poradny, musím to řešit takto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Seki



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 54
Bydliště: Velké Meziříčí

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

No, řešení to je - ale co dál? Internetová čítárna?
_________________
Dříve: Xantia 1.8 16V '97
Nyní: C5 2.0HDI SX 80kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

řešení to není, ale nedivím se tomu.
_________________
X2 1,8 16V Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze forum timto zpusobem umre. Viz. citroeny.cz po zalozeni noveho fora. Ne ze by tady admin delal neco spatne, ale kdyz lidi jsou nejak zvykli, tezko je vyhazovat ze zajetych koleji.

Pokud je v necem chaos, tezko se to napravuje v takto pokrocilem stavu.
Nove tema bylo vzdy zalozeno na presny dotaz a k dotazu byly nejake odpovedi. Pokud byl dotaz trochu necim odlisny, zalozil si dalsi autor nove tema. Atd.

Pokud ted admin zamkl zakladani novych temat, jak dotycny asi bude vedet ke kteremu z jiz existujicich temat k jeho problemu ma pridat svuj dotaz? Zadne z temat presne nepostihuje jeho problem a ktere je to vlastne to spravne? Zvlast kdyz nadpis tematu je dany nejak specificky a nesouvisi presne s tim co chce dotycny ted aktualne resit... Bude admin vsechna temata, co uz tu byla seskupovat a tridit podle tematiky do jednech globalnejsich celku a davat jim nove obecne nazvy na misto tech specifickych, ktere resi jen vysek/castecny marginalni problem?


To by se z toho asi po....
Necht se zamysli.

V.



Zakladat nova temata ma v tomto chaosu porad smysl...
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 4:24 pm    Předmět: Citovat

vikicv napsal:
Myslim, ze forum timto zpusobem umre. Viz. citroeny.cz po zalozeni noveho fora. Ne ze by tady admin delal neco spatne, ale kdyz lidi jsou nejak zvykli, tezko je vyhazovat ze zajetych koleji.

Pokud je v necem chaos, tezko se to napravuje v takto pokrocilem stavu.
Nove tema bylo vzdy zalozeno na presny dotaz a k dotazu byly nejake odpovedi. Pokud byl dotaz trochu necim odlisny, zalozil si dalsi autor nove tema. Atd.

Pokud ted admin zamkl zakladani novych temat, jak dotycny asi bude vedet ke kteremu z jiz existujicich temat k jeho problemu ma pridat svuj dotaz? Zadne z temat presne nepostihuje jeho problem a ktere je to vlastne to spravne? Zvlast kdyz nadpis tematu je dany nejak specificky a nesouvisi presne s tim co chce dotycny ted aktualne resit... Bude admin vsechna temata, co uz tu byla seskupovat a tridit podle tematiky do jednech globalnejsich celku a davat jim nove obecne nazvy na misto tech specifickych, ktere resi jen vysek/castecny marginalni problem?


To by se z toho asi po....
Necht se zamysli.

V.



Zakladat nova temata ma v tomto chaosu porad smysl...


Ted jsem si vsiml, ze nejde odpovidat ani v existujicich tematech. Tak to pardon k tomu uz neni potreba psa zadny komentar. Predchozi prispevek, jako bych nepsal. Vymreme -(
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:01 pm    Předmět: Citovat

Co vím, tak poradna by se měla rozjet v normálních kolejích po nějakém probrání a pročištění.
A nebude to hned vše je otázka času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milošek



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha-5

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:16 pm    Předmět: Citovat

No to je supr.Zrovna tady řeším problém od pondelka a dnes jsem chtěl napsat nové poznatky a ejhle.ZAMČENO. No to je paráda. nebo spíš- to je KONEC!!! Tak dík a zdar.
_________________
X1 1,9TD 1995
SEAT IBIZA 1,7D 1991
YAMAHA XTZ 750 SUPER-Tenéré 1991
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

K těm citroenům.cz je bohužel pravda,že tam těžce upadl zájem,témata jsou tam až příliš rozkouskované a je to až nepřehledné či příliš mnoho sekcí a oddělení-i když je to tak uděláno v dobré víře.To není jen můj názor,ale dalších lidí co tam přestali chodit a jen čas to asi nejspíš nevyléčí,těžko říct,nechci odsuzovat předem třeba se zmátoří.
K tady naší poradně je to dle mě jednoznačné:
Špinavou práci mazání a HLAVNÌ přesunu nových témět tam kam patří musí neprodleně a pravidelně vykonávat MODERÁTOØI,jinak je brzy guláš a konec.Klidně mě pomluvte a dejte mě co proto,ale to je funkce moderátora a tak to všude funguje!Jinak to prostě nejde a a se podíváte na jakékoliv fora všude je moře přesunutých témat anebo mazaných s podpisem admina či moderátora(spíš moderátorÙ u obsáhlejších for).Lidi lepší nebudou a kolikrát to ani mnozí nezvládnou,nemusí to dělat všichni zrovna z lenosti či schválně.
Kdo má něco proti tomu co jsem napsal,když už nesleduje jak to chodí jinde a nevěří,měl se dívat v sobotu na ČT-2,byla tam debata o principech warezu,byl tam jeho jediný admin a majitel zároveò.
Jen nevím,jestli ve zdejším bordelu by moderátoři byli schopni pořád dohledávat co kde kam patří,takže závěrem:jedině čistka poradny a následný tvrdý dohled moderátorů možná pomůže,jinak budem tam kde jsme byli.
Ještě jedno:vím je to delší příspěvek,ale nedalo mě to a je ma maximálně jedno,jestli se to někomu nelíbí.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

No pánové nevím, ale v záhlaví této stránky je napsáno:

Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět , ale báli ste se zeptat

Podle mého názoru, uzamknutí tohoto fóra popírá tuto základní myšlenku.

Celkem chápu, že zde je spousta informací, ale dovedu si představit člověka, kterého žádná Xantie nezajímá, má pouze auto, s kterým chce jezdit. V případě problému se zeptá. Nechce šourat do ostatních věcí, chce info o svém problému. A tady na xantiachóru se dozví, že je blbej, že má hledat a číst.
Je zde spousta lidí, kteří mají fórum pročtené odzhora dolu a někteří i obráceně, to jim ale nedává právo chovat se povýšeně k ostatním. Spousta "odborníků" (to v uvozovkách neberte nijak jízlivě, jen jsem chtěl naznačit, že opravy xantií nejsou hlavním předmětem obživy, u většiny je to spíš koníček) se vypracovala zde na webu, fóru a na chatu a sběr a vstřebávání těchto informací trval hodně dlouho.

Byl bych velmi rád, kdyby jste nezničili, co se tady za ty roky udělalo, nebo jsem se na tom také rád podílel.

Držím palce všem.

MíraCB Very Happy
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Holfi napsal:
Teď jsem to psal na hlavní stránku, ale tedy ještě jednou. Protože už tu není nejmenší důvod zakládat furt dokola stejné a stejné otázky. Když se nelze řídit pravidly pro užívání poradny, musím to řešit takto.



Trochu mi to připomíná toto:

Navrhuji zrušení patentového úřadu, protože vše již bylo vynalezeno a nic nového nelze objevit.
Øeditel patentového úřadu ve Washingtonu, 1832

Promiò, ale nemáš pravdu.

MíraCB Very Happy
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILIN



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:00 pm    Předmět: Citovat

To,co napsal Míra CB,je napsáno tak,jako bych mu to diktoval=mám na to naprosto stejný názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:22 pm    Předmět: Pozamykaná poradna??? Citovat

Nevím,jestli by to šlo,ale co založit takovou nějakou diskusní poradnu,která u které by se starší příspěvky automaticky po nějakém čase sami mazaly a tím by se pak ta hlavní nezatěžovala. Ale nejsem v těchto věcech příliš znalý tak nevím jestli by to šlo. Jen mě to napadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
copper51



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj nevím na netu je spusta for kde je 1000x větší borel a nikdo je takhle nezlikviduje ! a tady někomu hráblo v bedně a vše je pozamykané !
dlouho jsem tu nic nepsal nebylo třeba se na něco ptát Smile tedi xantia jezdila OK , ale tedka mi sptřeba velezla na +- 16 až 20 litru ( 1.8 16v X2) a nemám se kde na zeptat a ani poslechnout rady atd hmmm prostě dík

A pokud adminovy nebo komukoliv chibí čas na udržbu fora tak se hlasim na výpomoc Smile
_________________
Xantia 1.8 16v moje první trochu solidněší auto předtím 309 pažout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)