Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problem s nejen s hydraulikou Xantia 1.9TD 1997

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jamesonman



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 2:36 pm    Předmět: Problem s nejen s hydraulikou Xantia 1.9TD 1997 Citovat

Ahoj vsichni.
Pred dvema dny jsem koupil Xantii 2.0 TD 1997 za smesnou cenu. Chtel jsem neco levneho na mesic, nez se mi vrati moje auto z opravy. Jsem NADSENEJ, za takhle mrzky peniz jsem koupil fakt libovou karu. Motor bezi dle meho nazoru krasne, rez neni nikde. Mam jen praskle zrcatko u ridice a trosku odreny blatnik ve predu na leve strane. Zrcatko koupim, v tom asi nebude problem. Ale potreboval bych poradit. Urcite je neco v neporadku s hydraulikou , zadek v pohode, ale predek jde bud uplne dolu, nebo jen uplne nahoru. Je fakt problem dostat ho do polohy, kdy to neskace jak koza, nebo naopak je to tvrde. Dalsi problem mam, ze se mi zasekava tachometr na 100 km\h, staci poklepat na pristrojovce a pak zase funguje.

Nenasel by se nekdo v okoli Prahy 6, kdo by mne na na ni mrknul a fundovane mi dokazal rici, co je potreba udelat a co to bude stat? Nechci se do ni vysypat, klidne to s ni ten mesic vydrzim jezdit, tak jak je, ale pokud by to nestalo moc, jsem ochotnej to do toho krasneho auta jeste dat, paac se mi libi a klidne si ho necham v rodine.

Nemate nekdo zrcatko u ridice? Mozna by mne stacilo pouze sklo..

Moc diky za odpoved.

722589238 Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ales..158



Založen: 15.9.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Velká Losenice

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

Nazdar. Tak s tou hydraulikou bych to tipoval že máš vepředu vypadlé
plastové táhlo kolektoru. To když ti vypadne tak ti hydra reaguje jen na servisní polohy jen dole a nebo jen nahoře. najdeš to v tomhle článku jak je obrázek na předek. Je to tam dost blbě vidět ale hledej http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2005041501 a ještě si přečti tenhle příspěvek
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004060501
_________________
At se to houpe
Xantia II 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
srnec



Založen: 10.11.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

s tim tachometrem sem měl stejný problém.autoelektrikář mi propájel kontakty a vše je v pořádku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamesonman



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

ales..158 napsal:
Nazdar. Tak s tou hydraulikou bych to tipoval že máš vepředu vypadlé
plastové táhlo kolektoru. To když ti vypadne tak ti hydra reaguje jen na servisní polohy jen dole a nebo jen nahoře. najdeš to v tomhle článku jak je obrázek na předek. Je to tam dost blbě vidět ale hledej http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2005041501 a ještě si přečti tenhle příspěvek
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004060501


Hele, bardi , super rychlost odpovedi, moc si toho vazim. Zapomnel jsem jen dodat, ze jsem uplne totalni nemehlo a dela mi problem i natankovat. Delam do IT technologii a hacku skoro vseho dostupneho, ale jinak jsem naprosto levej. Pokud by existoval nekdo v Praze, kdo by mel zajem mi pomoci, urcite to ocenim a chapu, ze to bude neco stat. Nechci jen jet do servisu a poslouchat nejake kydy, jak je vsechno v hajzlu, jak se musi vsechno vymenit, jak to bude stat desetitisice Smile

Na oplatku nabizim vasemu - nasemu klubu vsechno okolo jakekoli navigace (PNA, PDA, IPHONE, MT, CAR i namorni), DIGI TV, custom FW herni konsole(PSP, PS2, WII, XBOX360), odbloky MT, odbloky BIOS Notebooky a mnoho dalsiho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

No,zdar,já jsem taky z prahy,není problém se někde sejít,a mrknout Wink

Jinak ohledně oprav zavolej tomuhle pánovi:http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=2450
Jezdím za ním docela dlouho,a ještě nikdy mně nezklamal,tak věřím že ti to taky dá dokupy za rozumný peníz. Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamesonman



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
No,zdar,já jsem taky z prahy,není problém se někde sejít,a mrknout Wink

Jinak ohledně oprav zavolej tomuhle pánovi:http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=2450
Jezdím za ním docela dlouho,a ještě nikdy mně nezklamal,tak věřím že ti to taky dá dokupy za rozumný peníz. Wink


Diky, zitra mu cinknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)