Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Malo LHM a unik za motorem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 5:10 pm    Předmět: Malo LHM a unik za motorem Citovat

Ahoj

V ramci opravy ventilatoru topeni jsem si nechal v Autoportu zkontrolovat auto a jedna z indikovanych zavad byla nizka hladina LHM. Protoze to od toho servisu zacalo v kopci a pri rozjizdeni problikavat, kopil jsem flasku, ze doliju.

Ted jsem zvednul auto a dolil. Flaska zahucela cela, kloboucek je mezi ryskama ale pri tom jsem zjistil, ze mam pod autem louzi (ne uplne kaluz, ale malou taky ne) zeleny... Pohledem po auto, ochcany je to mezi kolama za matorem. Nekde z toho tece LHM a mam pocit, ze tam byla uz pred dolitim, ale kdyz jsem popojel, tak byla pekne zelena, takze asi vytekla i nejaka nova.

Otazka zni, co tam muze tect? Predni korektor? Nebo tam je jeste neco dalsiho? Da se to pretesnit? Uz jsem objednany na kontrolu, ale kdyby nahodou chteli neco hned menit cely, tak abych vedel.

Dik

Honza
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

No,nevím,zda je opravování téhle věci v citroenu dvakrát rozumné.

Øekl bych,že tam pěkně zahučíš s penězma.
Může téct cokoliv,přední korektor,ale i naprasklá trubička,servořízení,je tam toho moc. Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Takřka přesně před rokem mě potkalo tohle: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=1763 může to být jen varianta. Já měl ovšem díru ve vysokotlaké části, takže jak to ruplo, byl jsem velmi rychle na LHM-suchu. Pak už to nebrzí...

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

jestli je to jakoby pod řidičovejma nohama, tak by mohlo týct servo, nebo ta gumová vratka ze serva . Pak taky nějaká jiná vratka zespodu od nádobky LHM je jich tam pořehnaně ...
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 10:59 pm    Předmět: anonim filo Citovat

MOŽNÁ POKUD BY JSI NAPSAL ODKUD JSI TAK TI NÌKDO PORADÍ KAM ZAJET DO SERVISU (NÉ DO CITROENA )
ALE TO TU BUDEM MUSET ØÍKAT ASI KAŽDÉMU DRUHÉMU ŽE MÁ NAPSAT ODKUD JE A KDE BYDLÍ.
POD AUTEM JE ASI 20 HADIČEK TAK TO PROSTÌ MUSÍ NÌKDO VIDET
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
naphd



Založen: 21.9.2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:14 am    Předmět: brzdovej valec Citovat

koukni jeste na pedal brzdy jestli ti z nej nekape LHMko, prip jestli netece po vnitrni prepazce v kabine, byl by dost masnej koberec... pak by mohl byt problem v brzdovem valci, me to teklo do auta a po nejaky vracecce do motorovyho prostotu a kapalo pod auto tesne pred ridicem.

Pri chladnym pocasi se taky rad rozkape regulator tlaku (u predni koule).
_________________
jirka

XA1 - 1.9(96) TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Odkud jsem: Praha nebo Liberec (pracuju a bydlim). K panu Radovi me uz nikdo nedostane, nez mi to nekdo navrhnete.

Nerikam nutne, ze to v tom autoportu budu opravovat, ale na druhou stranu v tomhle servisu jsem byl vzdycky spokojenej. Pristup tak, jak si servis predstavuju, stary auto jim nevadi a nexichtej se a po dohode namontovali veci, co jsem dodal z vrakace a to zcela bez kecu. Naposled mi komplet vycistili vnitrek auta (a ze to bylo potreba).

V aute pod nohama zelenu nemam (nebo jsem ji aspon zatim nezaznamenal). Ciste pohledem pod auto mi prijde, ze to tece vprostredku za motorem, je tam nejakej dekl nebo prepazka ci co. Co si tak pamatuju, korektor je primo nad tim. Slo mi ciste o to, jestli tam je i neco dalsiho (OK, je adost). Uvidime, ocihnou to a pak se rozhodne co s tim.
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)