Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

číselnice z budíků

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobe



Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 159
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:16 am    Předmět: číselnice z budíků Citovat

Ahoj lidi. mám prosbičku, nemáte někdo navíc ty plastové číselníky nebo jak to mám nazvat z budíků? Smile
Chtěl bych zkusit vyrobit v jiných odstínech a barvách podsvětlení ale potřebuji šablony Smile Díky moc Smile
_________________
X2 HDi-80kw
Diagnostika s LEXII-Praha-Zásmuky za 300,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 11:25 am    Předmět: Citovat

V inzerci máš plno nabídek na díly, jistě někdo bude mít přístrojovku na prodej - v tomto případě může být i nefunkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobe



Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 159
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

No právě Smile když oni to prodávají draze i když je to nefunkční Smile
Já to právě chtěl vyzkoušet a pak to nabídnout na clubu ostatním Smile
_________________
X2 HDi-80kw
Diagnostika s LEXII-Praha-Zásmuky za 300,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

No nevím, asi tě trochu zklamu. Podsvětlení palubní desky v jiné barvě zas až tak moc snadno předělat nepůjde - jsou tam obyčejné žárovičky svítící bíle a zelené podsvětlení budíků je od potištěné plastové folie na které jsou i potisky kontrolek, ciferník tachometru atd. Folii není vůbec problém vyjmout, stačí rozebrat přístrojový panel. Ale bylo by patrně docela složité vyrobit folii v jiné barvě, tak aby kvalitou odpovídala originálu. Stříhat tu původní a kombinovat s něčím jiným bych moc nedopporučoval, v místech spojů by mohlo prosvítat bílé světlo žárovek a osilòovat. Použití barevných žárovek taky nebude to pravé ořechové, pořád budou svítit přeszelenou folii...
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobe



Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 159
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

ja ty originály potřebuju jen jako šablony. Nechci vyndavat ty své a jezdit bez nich, Uznáš i ty že je to blbost Smile
_________________
X2 HDi-80kw
Diagnostika s LEXII-Praha-Zásmuky za 300,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

Jj, ale počítej s tím, že narazíš na rozdíly v rozmístění kontrolek. Těch folií bude asi tak 6 druhů, lišící se buď jen deataily, nebo i přehozením pozic tachometru a otáčkoměru (to je rozdíl mezi X1 a X2). Od roku 1999 měly Xantie jiné menší ikony kontrolek, ale to není podstatné. Ty rozdíly jsou hlavně v tom, jak s postupem času přibývaly symboly dalších kontrolek. Například první Xantie měly mlhovky zapínané tlačítkem na palubní desce, později když se ovládání mlhovek přesunulo na páčku světel, se kontrolky rozsvícených mlhovek dostaly na přístrojový panel.
To jen tak na okraj. Pokud bude někdo měnit přístrojový panel, je dobré si řazení kontrolek překontrolovat s tím pvodním rozmístěním.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobe



Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 159
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já vím že těch rozdílů je docela dost ale pro začátek to chci vyzkoušet na mé Xantušce Smile
Tak co lidi? nemáte někdo vadné budíky aby jste mi je mohli věnovat ? Smile
_________________
X2 HDi-80kw
Diagnostika s LEXII-Praha-Zásmuky za 300,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Derby-Senda



Založen: 14.7.2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Nový Oldřichov

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Jedny budíky mám doma ale jsou plně funkční pokud je potřebuješ jen jako šablony není problém se nějak dohodnout měl bych taky zájem o nejaké lepší polepy a ta změna podsvícení není až tak težká jednou sem to na Xantii dělal do modra výsledek perfektní a změny umístění kontrolek jsou snad jen mezi X1 a X2 viz mlhovky a také počítadlo kilometru v digi nebo na mém HDi mám teplotu oleje a ty druhé ze 1.8 16V r.v. 1998 ji nemají a navíc mě svítí kontrolka jako obrys znaku a ty druhé svití celá kontrolka a znak je černy
_________________
Xantia Break 2.0HDi 80kw 11/2000 Exclusive stříbrná střela spotřebu držím pod 6l/100km Tempomat, ostřik světel, vyhřívané sedáky, LED denní světla, xenony, LED obrysovky-blikače-podsvícení interieru, Palubní PC
Diagnostika Lexia 3, PP2000, ELM 327
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)