Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sprey na čištění sací soustavy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 12:03 am    Předmět: Sprey na čištění sací soustavy Citovat

Co si myslíte o tomto produktu na čištění sání? Vyhozené 200.- nebo ne?

http://obchod.top-oil.cz/www/prilohy/ostatni/prezentace/technicky_bulletin_egr3_cz.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 6:13 am    Předmět: Citovat

Pokud máš motor s EGR ventilem a nemáš ho zaslepenej, tak bych se na to tak jak tak vikvák, pač vyčistíš a splodiny Ti to během chvilky zase zasviní.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 12:42 pm    Předmět: sprey Citovat

Pokud chceš vyčistit sací potrubí tak ten sprey je na to výbornej ale pokud máš v návodu že to máš nastříkat do sacího potrubí a ono se to jako samo vyčistí tak tomu nevěř.Nejlepší jak to vyčistit je to rozebrat nastříkat a pak drhnout.Zkoušel jsem ten karbon nebo šlem každý tomu říká jinak čistit tech.benzínem ale vůbec to nešlo.Ale tim sprejem docela slušně.Jinak si najdi můj článek,, Vyčištění škrticí klapky a sacího potrubí "a tam jsem se o tom rozepsal.Jinak jsem to dělal někdy v unoru tak až bude čas tak se podívám jak je to zanesený ted abych zjistil jak ryhle se to zasviní
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Musim říct, že jsem si ten spery teda koupil před tejdnem (stál asi 250) a jenom ho nastříkal do sání za filtrem.

Každopádně to něco vyčistilo, po tejdnu ježdění mi přijde prostě malinko svižnější... žádnej zázrak, ale musim říct, že jede o malinko líp.. Samozřejmě by bylo lepší všechno rozebrat a vyčistit ručně... to nepopírám ! ...a nebo tam vystříkat aspoò 3 ty spreje

1,9td 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 10:59 am    Předmět: sprey Citovat

Podle mí zkušenosti by ti ani ty tři spreje nepomohly.Jak jsem psal musel jsem to nastříkat nechat působit a pak vydrhnout (setřít z povrchu) rozhodně se ten bordel jen tak nerozpustí a nezmizí.Nehledě na to že i když se trochu toho sajrajtu uvolní tak to uvolněné vletí do válce kde bych já teda rozhodně takovej bordel mít nechtěl.Válce jsou velice přesně vybroušeny a jakákoliv nečistota ho může poškodit.Takže nakonec by jsi si mohl udělat víc škody.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misina25



Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 116
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

Zdravím.Tak jsem si ho taky koupil a nastříkal ho tam tak jsem zvědavý co to udělá.Ale možná bych ten EGR měl vyndat a mrknout se jak vypadá po těch letech.Jak to tam vůbec je mám si na něco dát pozor na kolika šroubech to vlastně drží a je tam nějaké těsnění a je tam i docela blbej přístup. Confused
_________________
Xantia 1,9 td kombi r.v97+klima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)