Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia V6 v Plzni

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 3:31 pm    Předmět: Xantia V6 v Plzni Citovat

Máte někdo v Plzni, nebo blízkém okolí Xantijku V6 ?
V životě jsem v tom nejel, nejel jsem ani s tímto motorem v C5 nebo P407, kde je s podobným výkonem.
Chtěl bych třeba jako spolujezdec vyzkoušet, jaký to má zátah, spotřebu a tak.
Určitě nebudu prodávat svojí krasavici, ale občas lituji, že jsem po té Vé šestce tehdy před lety nesáhl.
Pokud by měl někdo chu a nebo by byl tak hodný a ochotný a svezl by mě, budu rád.

Díky
Jirka
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 3:47 pm    Předmět: Re: Xantia V6 v Plzni Citovat

Jirka_xantík napsal:
Máte někdo v Plzni, nebo blízkém okolí Xantijku V6 ?
V životě jsem v tom nejel, nejel jsem ani s tímto motorem v C5 nebo P407, kde je s podobným výkonem.
Chtěl bych třeba jako spolujezdec vyzkoušet, jaký to má zátah, spotřebu a tak.
Určitě nebudu prodávat svojí krasavici, ale občas lituji, že jsem po té Vé šestce tehdy před lety nesáhl.
Pokud by měl někdo chu a nebo by byl tak hodný a ochotný a svezl by mě, budu rád.

Díky
Jirka


Přijeď někdy a někde tam, kde se nacházím a poznáš co je V6. Wink
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 6:51 pm    Předmět: Re: Xantia V6 v Plzni Citovat

Za kolik vlastně jezdíš město, mimo a kombinaci ?
Podle mě to musí bejt docela šupec, když vezmu v potaz fakt, že když se to umí, tak jede příjemně i ta ušmudlaná 1.8 66 kW. Já si říkám pořád, že je to v nohách a rukách, potom i slabé auto umí jet velmi pohodlně a v rámci normy i svižně když je třeba. Když má ale ta V6 dvojnásobný výkon, plus dva hrnky navíc, tak to musí být docela mazec. Shocked

Na ježdění mi princezna co mám, na sportovní svezení mám ten druhý obstarožní stroj, ale i tak bych chtěl vyzkoušet ten zážitek.
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:11 pm    Předmět: Re: Xantia V6 v Plzni Citovat

Jirka_xantík napsal:
Za kolik vlastně jezdíš město, mimo a kombinaci ?
Podle mě to musí bejt docela šupec, když vezmu v potaz fakt, že když se to umí, tak jede příjemně i ta ušmudlaná 1.8 66 kW. Já si říkám pořád, že je to v nohách a rukách, potom i slabé auto umí jet velmi pohodlně a v rámci normy i svižně když je třeba. Když má ale ta V6 dvojnásobný výkon, plus dva hrnky navíc, tak to musí být docela mazec. Shocked

Na ježdění mi princezna co mám, na sportovní svezení mám ten druhý obstarožní stroj, ale i tak bych chtěl vyzkoušet ten zážitek.


Ahoj,

město kolem 12, mimo jede za 8 i méně, mám odzkoušeno v Maďarsku, dálnici pod plynem 8,5-9,5, kombinovaná pořád 10,5 neb jezdím moc Prahu.

Oproti 1.8i je to fakt zbraò.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)