Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autoservis R&H Radek Haněl ,Praha 10

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:13 pm    Předmět: Autoservis R&H Radek Haněl ,Praha 10 Citovat

Takže pro všechny Citroenáře,můžu doporučit pana Radka Haněla,dříve pracoval u pana Plachého,nyní se zařídil sám pro sebe.Vždy,když mi opravoval auto,tak jsem byl spokojen,hlavně s kvalitou a provedením práce.Taky nedělá problémy s banalitami typu výměna oleje,svíček apod...zkrátka nepotřebuje ke všemu plentičku,a klidně vás nechá u opravy,která nevyžaduje,aby jste mu nechali auto na celý den.

Pokud vím,tak i svařuje.

Kontakt

Autoservis R&H-Radek Haněl
Opravy vozů všech značek,specializace na vozy Citroen a Peugeot

Křenická 27, 100 00 Praha 10
Tel. +420 773 976 499
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mrazek



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Čus bus - tak tohodle Pána mohu vřele doporučit . Dne 6.8. jse mi stala taková patálie ,byl jsem s rodinou na dovolené v Paraze a postihla mě porucha (prasklý řemen příslušenství).Bylo kolem 18 hod. a po několika telefonátech na servisy které mě posílali NÌKAM z důvodů pozdní hodiny atd. , jsem se naštěstí dovolal na tohoto MECHANIKA . Tento byl velice ochotný,přijel pro mě,dovedl mě těmi nebezpečnějšími ulicemi (já jel pouze na ručku) na zabezpečené parkoviště , odvezl mě svým autem (xantuší) i s rodinou na ubytovnu , mé auto pak dopravil do své dílny (již v noci) a ráno se pustil do opravy abych mohl dopoledne odcestovat zpět do Ostravy (domů). Takže to byla OCHOTA - PROFESIONALITA a to se dneska opravdu musí hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:07 pm    Předmět: Oprava turbodmychadla. Citovat

Dne 17. 8. 2009 mne potkala nemilá příhoda. Auto přestalo táhnout a za mnou nebylo vidět. A to doslova. Oblaka bílého dýmu jak od tanku při zadýmování. Diagnóza: Turbo v háji.
Zavolal jsem panu Hanělovi, který se opravy ujal. Pro turbo jsem si po vzájemné domluvě s p. Hanělem zajel sám k této firmě http://turbiny.cz/ , výměna poškozeného za repasované za 8 500,- Kč.
Oprava byla dokončena dnes a za práci si p. Haněl řekl 5.500,- Kč.
p. Haněl si s vámi o problému promluví a alespoò v mém případě mu nedělalo problém mne odvézt domů a po opravě pro mne přijet. Naopak, sám mi tuto službu nabídnul.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sorrouw



Založen: 23.8.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: PRAHA 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem se do Vašeho klubu a našla jsem tu tuto sekci o Panu Hanělovi...v dobrých servisech.
Jsem ráda,že je tu tento servis zaznamenán...nebo i já jsem byla asi tak před měsícem byla nucena se na autoservis obrátit.Byl mi doporučen právě pan Haněl ...
jelikož mi bylo navráceno ukradené auto a bylo ve stavu kdy mi některé autoservisy radili abych si raději pořídila nové auto,pan Haněl se mého auta citroen xantia ujal...a do 14 dnů jsem dostala své auto zpět ve výborném stavu....Tohoto pána můžu jen a jen dopručit...je to opravdu jeden z mála lidí co se o Vás ještě i postará.Informace o autě podá vždy bez problému a s velkou ochotou.A po vzájemné dohodě se problémy řeší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blackman_82



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

provedena u p. Haněla vyměna 5-ti koulí a naprosta spokojenost! oprava do druheho dne. pokud by mel koule objednane preem udelal by to hned ten den! takze vrele doporucuji!!!
_________________
Xantia II 1.8i Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mariov8



Založen: 16.6.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 4:27 pm    Předmět: Spokojenost Citovat

Ahoj vespolek!

Koupil jsem za par korun Xantii 1,9TD s koncicim turbodmychadlem a nechal ji u pana Hanela udelat. Nejdrive dmychadlo a olej. Druha navsteva resila rozvody, remen prislusenstvi a s tim souvisejici veci (drncici alternator a kladky) i "klobouky" vepredu. Jsem domluven i na dalsim servisu.

Dobra cena (i jeji odhad lze-li odhadovat), seriozni jednani i komunikace (poradi k veci) a dodrzuje terminy. Navic je ochoten auto i dovezt po Praze.

Jednoznacne musim doporucit.
_________________
Xantia 1,9TD 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
skotie



Založen: 25.6.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
jsem XMák relativně čerstvý. Přesedlal jsem z Xantie. Já můžu vřele doporučit p. Radka Haněla v Praze, tel: 773 976 499.

Za mě můžu říci maximální spokojenost. Skvělé jednání, výborný mechanik, příznivé ceny, serióznost, dodržuje termíny, snaží se o maximální spokojenost. Vše co jsem potřeboval a budu potřebovat svěřím pouze jemu.

Možná to bude znít jako klišé, ale budete se rádi vracat..Smile.

Xantia 1.8. 16v 96
XM 2,5 TD 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Výměna ř. silenbloků př. ramen (po roce Shocked ), kuláče, kosti, napínačka klíòáku (kladka i mechanismus), klíòák,... Bezproblémová oprava, solidní jednání. Znovu tohoto mechanika doporučuji!
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Dobré servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)