Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

"Žvýkačky" v postranních chromovaných lištách
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless



Založen: 13.4.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 7:21 pm    Předmět: "Žvýkačky" v postranních chromovaných lištách Citovat

Taky se vám dělají na Xantiích takový bílý jakoby žvýkačky pod těma chromovanýma páskama na bocích, zadku a předku auta? Nevíte co to je a jestli se to jednoduše dá dát pryč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Tě, včera jsem řešil, jak se ty lišty vůbec demontují Shocked už jsem se ptal Boba i na cenu nové lišty, na boční zadní dveře je cena 1125, to je u mě ta část, kde mi to zlobí. Chystám se, až bude pěkně je vydělat. Vyčistit to asi nepůjde Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless



Založen: 13.4.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

No...myslím, že nejsem sám, kdo s tím má potíž. Ono je to docela nevzhledný jak to vypadá. Jakoby tam někdo nalepil žvýkačku. Tomuhle nerozumím, kde udělali soudruzi z Francie chybu Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

urcite nejsi sam Wink jen to spousta lidi neresi ja sam to taky odkladam jelikoz sem se bal to sundat abych neco neulomil a musel shanet celou listu Sad
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ja myslim,ze to ma hodne lidi.Je fakt,ze ty listy jsou dost drahy.Kdyz jsem se na to ptal v Citroenu,tak mi rikali,ze za to muze voda,tak nevim.Az nekdo odstranite zvejkacky,tak se s nami o tom podelte Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:04 pm    Předmět: žvýkačky Citovat

Ahoj chlapci,tento problém mám taky ,podle mě je to špatnou hmotou na lištách.Po zmízení chromu se na liště udělá tz.žvýkačka a je to vlivem počasí.Skusím to seškrábnout přebrousit a prodávají chrom ve spreji.snad to pomůže.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mě by docela zajímalo, jak se daj vycvaknout ty stříbrný lišty z tý velký černý. Pokud na to někdo přídete jak to udělat a nezničit je, budu rád Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:11 am    Předmět: Citovat

Ty stříbrný lišty z těch plastových pásů by údajně dle slov kamaráda-majitele (DS,CX,XM) měli jít demontovat, ale když jsem to zkoumal, nejeví se to tak Rolling Eyes Kdyby to šlo, stačilo by pak sloupnout ten plastový obal a zkusit je oživit Question Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

demontovat to jde urcite jen zpetna montaz je Question Very Happy
mam povyskocenou listu na prednim narazniku a nejde potvora nacvaknout zpaky Sad
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

No já ji mám povyskočenou na dveřích u řidiče, takže mě to až bude pěkně nemine Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 6:04 am    Předmět: Citovat

no obavam se ze s tim mnoho udelat nepujde Sad
dnes jsem na to koukal podrobneji a ten bilej sajrajt uplne tu listu deformuje Evil or Very Mad
no pokud se to presto nekomu povede tak dejte vedit Exclamation
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

Tak jsem slyšel, že prý ty "lištičky" Very Happy vzal někdo černou barvou komplet...weitless Question Question Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless



Založen: 13.4.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:28 am    Předmět: Citovat

Já nic černou nedělal Question Exclamation ..to by vypadalo na mý celostříbrný xantii Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Hospozín 46

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

Pánové.Lišta je potažena duralovým páskem a následně vyleštena tudíž to není chrom.Dural má jednu nevýhodu-koroduje při stykem s agresivním prostředím(solí atd.)Ta žvýkačka je duralová koroze a odstranit nejde.Broušením odstraníte korozi i se sbývajícím duralem a opravdu to nebube vypadat hezky.Doporučuji vyměnit a následně ochránit připavkem LPS který je na bázy průhledného vosku takže to zachová efekt ale musí se to opakovat tak třikrát do roka.Vždy po aplikaci nechat zaschnout a pak rozleštit.Dural je můj denní chleba tak si myslým že vím o čem mluvím.Bohužel moje XA tím trpí taky ale už jsem ji tak koupil a pokud je to už napadené korozí tak to už nejde zachránit a na nové nejsou peníze.Nepříjemná zpráva je že je to jako rakovina.Časem se to bude rozlejzat.Hold francouzi musej na něčem vydělávat. Confused Zapla panbůh že to je jediná věc co na XA koroduje alespoò u té moji Wink . Ahoup
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

hami napsal:
Zdravím Tě, včera jsem řešil, jak se ty lišty vůbec demontují Shocked už jsem se ptal Boba i na cenu nové lišty, na boční zadní dveře je cena 1125, to je u mě ta část, kde mi to zlobí. Chystám se, až bude pěkně je vydělat. Vyčistit to asi nepůjde Sad


To je za celou listu nebo jen ten ozdobnej (cti stribrnej) pasek? a da se sehnat jen ten pasek?
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)