Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zamek zad.dveri

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 11:16 am    Předmět: Zamek zad.dveri Citovat

Odstranuji kosmeticke zavady a nejsem schopen rozhybat zad. zamek je uplne zarostly bilym svinstvem. KLicek funguje ale neni mozno otocit. Mate nekdo odzkousenej postup jak ho rozchodit. Zkousel jsem povolovac sroubu, naftu, oleje, hrubou silu... nic nepomaha. Vcera jsem se dozvedel, ze udajne pomuze vyvarit zamek v soli. Moc tomu ale neverim Confused Nemate nekdo doma na vyhozeni zamek bez klicku? Zkusil bych udelat ze 2 spatnych jeden dobrej Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

Vyvařit ve vodě s octem nebo kyselinou citronovou. Eventuelně nejdřív rozebrat. Dle stupně koroze.
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 12:11 am    Předmět: Citovat

ještě bych možná zkusil stříknout tam WD40 než to rozebereš ale nezaručuju že to pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

WD mi nepomohlo. Ja som myslel, že tam predchodca dal iný zámok, lebo mne nejde k¾úč ani poriadne strči. V zime sa mi zasekával celý systém, buď nešiel odomknú alebo zamknú. Teraz na jar som premazal všetky klby a tiahla, ale ten zámok som nechal tak, keď WD nepomohlo. Len neviem ako sa tam dostáva voda. Alebo je to kondenz zo zadného okna, ktorý steká do dverí?
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Akela napsal:
WD mi nepomohlo. Ja som myslel, že tam predchodca dal iný zámok, lebo mne nejde k¾úč ani poriadne strči. V zime sa mi zasekával celý systém, buď nešiel odomknú alebo zamknú. Teraz na jar som premazal všetky klby a tiahla, ale ten zámok som nechal tak, keď WD nepomohlo. Len neviem ako sa tam dostáva voda. Alebo je to kondenz zo zadného okna, ktorý steká do dverí?


http://www.retrocar.cz/cze/start.php?aux=2&pg=dily_detail&id=72
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)