Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

palivové čerpadlo - seřízení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scratcher



Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:01 pm    Předmět: palivové čerpadlo - seřízení Citovat

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda je možné v domácích podmínkách seřídit palivové čerpadlo (a jak) nebo se s tím musí do servisu?
díky
_________________
Xantia Activa 2.0i 16V, rv.97, Střední čechy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:23 pm    Předmět: čerpadlo Citovat

Nevím zda jsem sám ale nějak nechápu otázku jak seřídit palivové čerpadlo protože v profilu máš benzínové auto. Pokud myslíš čerpadlo v nádrži tak to se snad nijak neseřizuje to budto tlačí palivo a nebo ne.
Ale pokud máš diesel tak naftové palivové čerpadlo ,,vstřikovací čerpadlo"asi v domácích podmínkách neseřídíš.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scratcher



Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:39 am    Předmět: čerpadlo Citovat

já mám benzín, ale znamý co ma taky benzín řeší že když vymění vzduchovej filtr za sportovní že potřebuje seřídit palivový čerpadlo. Potřeboval sem mu dokázat že seřizování není třeba že si vše zařídí řídící jednotka sama (alespoò u mě to tak je).
Nebo si snad ta ECU sama neřídí bohatost směsi a musí se to nechat seřídit aby byla směs bohatší?
_________________
Xantia Activa 2.0i 16V, rv.97, Střední čechy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:56 am    Předmět: Re: čerpadlo Citovat

scratcher napsal:
já mám benzín, ale znamý co ma taky benzín řeší že když vymění vzduchovej filtr za sportovní že potřebuje seřídit palivový čerpadlo. Potřeboval sem mu dokázat že seřizování není třeba že si vše zařídí řídící jednotka sama (alespoò u mě to tak je).
Nebo si snad ta ECU sama neřídí bohatost směsi a musí se to nechat seřídit aby byla směs bohatší?


Hovadina, to mu řekni a víc se s ním o tom nebav.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 6:59 pm    Předmět: Re: čerpadlo Citovat

scratcher napsal:
...., ale znamý co ma taky benzín řeší že když vymění vzduchovej filtr za sportovní že potřebuje seřídit palivový čerpadlo....

Ten tvůj znamý je motorkář?
To co tvrdí se dělá jen u super výkonných motorek. U automobilových motorů spotřební produkce si s tím poradí počítač a lambda.

P.S. U těch motorek stačí jedna díra do výfuku navíc (kvůli lepšímu zvuku) a je výkon v háji. Shocked
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)