Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

žárovky.....

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ambi



Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 9:48 pm    Předmět: žárovky..... Citovat

zdravim chlapi.mate nekdo tajny typ na zarovky h1 do xa 2,ktere umi prekvapit.mam namysli neco jako treba osram cool blue,za ktery se mi fakt nechce davat 750 kc aby mi druhej den jedna prdla........kupuju jakesi modre STARLINE z autokely asi za 70 kc a spokojenost.viditelnost i vzhled supr...jedna praskla tak budu menit,tak mi treba nekdo poradi neco lepsiho.dik
_________________
HOUPU SE ALL INCLUSIVE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 7:26 am    Předmět: Citovat

resilo se na srazu z macou... myslim ze rikal NIGHTBREAKER od osramu Cool
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

A kolik stojí?
taky si dávám od kellyny a nemám s nima problém, jsou modré a 30% píšou větší svítivost.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krt€K



Založen: 28.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

Pod ty nightbreaker se podepíšu... cenu si sice moc nepamatuju, ale svítí prima... jo a taky mi pomohlo vyčistit skla zevnitř Laughing
_________________
"Nemusíte to pochopit. Stačí to přijmout."
"Lepší bejt druhej, než mrtvej."
"Cover the face,fuck the base."
"Když to krvácí,můžem to zabít."
"Když tančíš s ďáblem,ďábel se nikdy nezmění.Ïábel změní tebe."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

zkušenost s

- H1 100W do dálkových od Helly (velmi dobrá) ...držej druhej rok a svítěj fakt hodně, ale do potkávaček bych je nedával... maji i 130W, ale to bych se bál že se mi rozteče parabola (cca 160Kč/pár)

- LONG LIFE XENON H1 12V/55W P14,5S do potkávaček
...u týdle píšou svítivost + 100%, ale stejně to jsou kecy, dobře svítí tak cca půl roku

http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=3686
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlasta Širon



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 42
Bydliště: Øehořov u JIhlavy

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

No 100w jsem taky osadil a nic moc. Nyčko mám osram COOL BLUE ,koupil jsem je na zkoušku ,stáli kolem 120kč jedna . Svítěj celkem dobře. Nevím jestli myslíme stejný osramy COOL BLUE, ale vím že bych za ně 500kč nedal. V obrysech mám daný diodový žárovky a 150kč nestáli ani dokupy.Musel bych se podívat ,ale něco kolem 12 kč. Very Happy
_________________
X1 96 1,9turbo dehet ,masařica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 10:22 pm    Předmět: Citovat

No jasný jsou stowatovky a stowatovky. Taky jsem měl v dálkách 100W, který jsem koupil za 40Kč a svítili nic moc, ale Hella drží a svítí.

A diody do obrysovek je největší blbost, tím se nic nezíská (krom toho, že dělaj krásný barevný světla Shocked )

např. tydle http://www.motordiag.cz/produkt/led194-4b píšou tam, že svítěj víc, protože maji užší paprsek světla... no jo, ale co když stojíš někde v noci na obysovkách a někdo nejede přímo proti tobě, tak tě neuvidí, protože diody neosvětleji celou parabolu, ale svítěj pouze (z 90%) dopředu !

pak jsem našel jenom tydle diody do obrysovek http://elektro.prodilnu.cz/?p=zarovka-LED-9x-W2,1x9,5D-T10-12V/0,7W-modra-360st.----&v=detail-produktu&id=1630 ale chtěj za ně nesmysl

jediný místo kam bych led dal jsou brzdový světla kvuli rychlejšímu rozsvícení, ale jsou pekelně drahý http://elektro.prodilnu.cz/?p=zarovka-LED-36x-BaY15D-12V-cerv.brzdova/obrysova----&v=detail-produktu&id=1618
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 7:54 am    Předmět: Citovat

Nesouhlasím s předešlým příspěvkem.
Mám bílé diody místo obrysovek a krásně vysvítí (podkreslí) CELOU parabolu. Navíc mají minimální odběr elektriny a extrémně dlouhou životnost. Mám ledky i ve všech zadních světlech-v brzdovkách a mlhovkách samozřejmě ty nejsilnější. Já jsem s diodami maximálně spokojen.
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

luk.zah napsal:
Nesouhlasím s předešlým příspěvkem.
Mám bílé diody místo obrysovek a krásně vysvítí (podkreslí) CELOU parabolu. Navíc mají minimální odběr elektriny a extrémně dlouhou životnost. Mám ledky i ve všech zadních světlech-v brzdovkách a mlhovkách samozřejmě ty nejsilnější. Já jsem s diodami maximálně spokojen.

Jen pro zajímavost, nemáš náhodou vyfoceno přímé porovnání jak svítí v jednom světle žárovka a ve druhém ty diody? Pořád se mi nechce věřit, že by ty ledky svítily líp.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

Nefocené to nemám, ale o víkendu se s tím pokusím něco udělat (jestli budu doma...)
Jinak netvrdím, že ty ledky svítí líp než klasické žárovky. Tvrdím jen, že nesvítí hůř a že mají delší životnost a menší odběr elektřiny.
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

a můžeš sem dát odkaz na ty tvoje?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 6:10 am    Předmět: Citovat

Já mám v parkovačkách též LED diody (bílé) a jsem s tím moc spokojený. Vypadá to velice pěkně.

kód:
http://www.graficar.cz/1574/tuning-shop/ledkove-zarovky/zarovka-led-bile-svetlo.html


Z toho samýho obchodu jsem měl i Elta H1 100W s xenon efektem, ale už je asi nenabízejí.

Do potkávaček mám H1 55W Future light gold, ale ty už se ani nevyrábějí. Mám je tam téměř rok a jsem s nimi maximálně spokojen (abych nebyl, pár stál 400 korun Laughing).
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)