Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Střešní nosič - zahrádka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ČÁRA



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: ČESKÉ BUDÌJOVICE

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 12:10 pm    Předmět: Střešní nosič - zahrádka Citovat

Můžete mi říct jestli existuje střešní nosič ( zahrádka ) na Xantii 1,9 td 1994, ale nemám na střeše žádné lyžiny ani úchyty a kde bych ho mohl sehnat třeba i použitý. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 1:04 pm    Předmět: Re: Střešní nosič - zahrádka Citovat

Pod těsnící gumou dveří najdeš dírky do kterých se šrouby uchycuje zahrádka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nezmar



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Okříšky

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ji koupil od Neumanna v hliníku uzamykatelnou asi za 3000, nebo mají i obyč asi za 2500. V kastli jsou pro uchycení 2 díry se závitem, ale na zahrádce mám jenom 1 díru. Drží to solidně, vozím na tom 4 MTB kola, zatím bez problémů
_________________
bývala Xantia II Turbo D 1,9 1998
Citroen C5 Break 2,2 16V HDI Exclusive

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Myslim,ze BoBo prodava nosic za cca 1700kc.Ja jsem ho tady na inzerci sehnal za 800kc ,original citroen,skoro novy.Coz me velice potesilo Very Happy Tak se jukni po netu a urcite taky neco sezenes.Ted shanim nejakou rakev na strechu...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

A ty srouby slouzi jen jako cep nebo maji klasickou hlavu a pracku nosniku pritlacuji?Mam nosniky z byvaleho auta a rad bych je dopasoval.
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)