Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zamčené dveře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tak jo, sorry, už mlčím.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

jk napsal:
hombok napsal:
Chlapi, nic ve zlém, ale buďme rozumní a návody na otevření auta si zasílejme třeba SZ. Profíci to sice znají, ale nemusí ty auta otevírat kdejaký k---t kvůli rádiu za pár stovek, aby měl na hulení. Kdo chcete, pošlu vám návod, jak jsem to otevřel já bez poškození, a admin, a to tady smázne, pokud teda to uzná za vhodné. Idea

Nechci ti brát kolego iluze, ale k---t prohodí oknem cihlu a vezme si co chce. Pak je to dražší ještě o to sklo.

No, když se mi vloupali do Brouka, poškodili zámek, pak těsnění okolo skla, páčku u větracího okýnka a ještě i páčku otevírání dveří.

Šutr oknem by vyšel bezkonkurenčně nejlevněji. U ostatních aut to bude možná podobné, všechny ty drobnosti jsou relativně drahé ve srovnání s prostým oknem, ale mohu se mýlit.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:37 am    Předmět: Citovat

Hoši, taky mám exota bez zámku kufru Surprised
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

Dy to říkám. Cool Pořádná XANTIE má zámky všude, ostatní jsou ošizené exoty. Laughing
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si do svojí xantie dal místo zámku kufru jen tlačítko,zámek byl zaseklý a zahnilý,ale věřím že zloděj by ho otevřel snadněji než já.

Xantie Breaky měly skoro všechny zámky kufru,ale u sedanů měly jedničkové xantie zámek kufru,a dvojkové xantie vždy jen plastový čudel.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:26 am    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Xantie Breaky měly skoro všechny zámky kufru,ale u sedanů měly jedničkové xantie zámek kufru,a dvojkové xantie vždy jen plastový čudel.


Dovolím si oponovat - moje X2 break má zámek jen na dveřích řidiče. Z toho bych usuzoval že X1 má zámků víc, X2 už jen jeden - v obou případech bez rozlišení berline/break.
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 8:37 am    Předmět: Citovat

Tak teda navod psat nebudu když se to nesmí ale tak aspon přidam historku z hor. Jednou me vezl otec do Josefova dolu no a v pulce kopce do pekla jsme zustaly viset rozhodli jsme se nasadit řetezy no ale znate to X1 najeto 300 000 a otevirani kufru kde byly řetezy se zasekavalo jedna dve pomaha zacvakat centralem nahoru dolu a on ce otevře no tak jsme stali u nastartovaneho auta ja zamknu a a chci čudlem odemknout ale zustal mi v ruce no a ja blbec zabouch dveře že si odemknu čudl z druhe strany a ono hovno parada v 10 vecer a chumelenice a nastartovana xantie v kopci. naštesti nam pucili domorodci velkej šroubovak a kladivo do auta jsme se dostali za 10 sec hadejte jak ( bez jakehokoliv poškozeni a nasledku) Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

hombok,prosím te taky o tuto radu jak na to ,jak to otevřít ,asi tento problém nebude ojedinělí jak jsem si myslel.Díky Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

Henry napsal:
Dy to říkám. Cool Pořádná XANTIE má zámky všude, ostatní jsou ošizené exoty. Laughing

Taky mám asi exota bez zámku na kufru. Shrnul bych to asi takto. Můj názor je, že XA I měla v kufru zámek pro klíč a XA II byla o tento problém se zámkem ochuzena. Postupně pak ještě Citroën nedával do XA zámky pravých předních dveří. Ale jinak vítejme v klubu exotů Very Happy Very Happy
_____________________________
XA II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)