Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Asi BMW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

Pavel M. napsal:
Alien napsal:
Tak já tady přileju oheò. Na spotřebu to auto určitě parádní, ale na srazu jsem od kamaráda trochu vyzvídal a číhal že to až tak živé není a že to bávo na třílitrovou xantii nemá. Né tak úplně na tvrdo, ale prostě s V6 jezdí daleko líp.

S držením na silnici bych polemizoval, je držení a DRŽENÍ. Ale ano, ty motory jsou bezva a když se mi nepovede C5, tak bych to taky chtěl koupit. Uvidíme.


Predpokladam, ze kamarad ma motor 2.0d. Tak to bych se pak nedivil. I ja jsem puvodne chtel prejit z Xantie do C5 a to do 3.0i. Jenze pak si koupil C5 otec a ja si rekl, ze prece zase nebudu mit stejny auto, jako on. Predtim jsem meli oba Xantii.
No a to jak je auto zivy zalezi i na hmotnosti. Kdyz mi to moje vazi se mnou 1.600kg. A vykon z tohoto objemu uz je dneska zase nekde jinde.


Ne, ne, ne. Má kombíka 530d, tedy měl a prodal to do rodiny. Teď má wagena tuarega, nebo co, s V10. Nicméně, opravdu říkal, že ta nafta je výborná, ale s Xantií, benzínový kombík, má prostě lepší pocit. Byla to opravdu jen konverzace o motorech a zkušenostech, ten kluk to má sježděné hodně a moc km a jezdí až na dorazy, a lidé co kolem nás seděli to vše také slyšeli. No mám od něj slíbenou zkoušku právě té 530d, tak snad se to povede. Taky na něj mám zálusk, kdyby nevyšla nějaká C5, no. Jinak nedoporučoval xDrive, tedy čtyřkolky, kupodivu.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked
Ahoj klucí závodnický, myslím, že chcete srovnával nesrovnatelné.
jsem starší pán, někdy v klobouku Wink , takže nejhovězejší léta mám již za sebou , ale i tak mě asi předjede jen nějaké to BMW, nebo Alien Embarassed .
No a protože mi tu tak trochu plivete po C5, tak se trefená husa ozvala.
C5 - kurwa to je vůz.
Investice - za 160 000 kaček docela dobrá paráda.
TTD - 2.0 HDI na XV6 navýšeno na 97 kW, automat AL4 , r. 2003. Najeto 66 000 km.
Myslím, že těch 170 km/h. , i do kopce, stačí na sebrání papírů. jede to i víc, ale myslím, že je to optimální cestovní rychlost. Člověk ujede 1000 km , únava nikde , bolení krční páteře nikde, vždy to srovnávám s B747, jen ten oběd mi neroznášejí.
Tak to shrnu. C5 je prostě na velmi komofortní přemístění z bodu A do bodu B za slušný čas i náklady.
Přechod z Xantie byl zprvu rozpačitý, ale nyní už vím, že C5 je pohodlnější a měně hlučná.
BMW vám neberu, ale C5 doporučuji, i když to není takový ku ... sukòolap. Razz
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

jira napsal:
Shocked Shocked Shocked
Ahoj klucí závodnický, myslím, že chcete srovnával nesrovnatelné.
jsem starší pán, někdy v klobouku Wink , takže nejhovězejší léta mám již za sebou , ale i tak mě asi předjede jen nějaké to BMW, nebo Alien Embarassed .
No a protože mi tu tak trochu plivete po C5, tak se trefená husa ozvala.
C5 - kurwa to je vůz.
Investice - za 160 000 kaček docela dobrá paráda.
TTD - 2.0 HDI na XV6 navýšeno na 97 kW, automat AL4 , r. 2003. Najeto 66 000 km.
Myslím, že těch 170 km/h. , i do kopce, stačí na sebrání papírů. jede to i víc, ale myslím, že je to optimální cestovní rychlost. Člověk ujede 1000 km , únava nikde , bolení krční páteře nikde, vždy to srovnávám s B747, jen ten oběd mi neroznášejí.
Tak to shrnu. C5 je prostě na velmi komofortní přemístění z bodu A do bodu B za slušný čas i náklady.
Přechod z Xantie byl zprvu rozpačitý, ale nyní už vím, že C5 je pohodlnější a měně hlučná.
BMW vám neberu, ale C5 doporučuji, i když to není takový ku ... sukòolap. Razz


Jíro to víš že tě chápu. Já už taky nejsem závodník, ale moc, moc, jsem se zhýčkal a namlsal motorem. A to je trochu problém. Prostě chci tam mít ten výkon a vědět, že ho tam prostě mám. U mě je C5 jasná volba, bohužel jsem chtěl, jak jsem psal, vyzkoušet nějakou tu naftu, ale pravděpodobně bych byl zklamán, pokud by to nebyla V6 HDi, no. Asi. A to zas je moc mladé, takže hledám nějaké kompromisy. A to bávo je hódně slušné auto s vynikajícími motory, zvláště ten dvoulitr a ještě více ten V6, no.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Úplně tě chápu, do horšího se chodí hůř, já šel zatím vždy do lepšího. A co C6 Wink
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 11:06 pm    Předmět: Citovat

No jo, jíro, C6, ale myslím že musíme chodit po zemi, C6 je taky zatím hodně drahá. Smile
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

Pánové já osobně se těším, až se bude dovážet TESLA ROADSTER. Shocked Na noc ho strčím do zásuvky nabíjet a celý den bude pohoda. Laughing
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

No bylo by to hezký, jen chudák jíra by v tom Temelíně musel furt ládovat pod kotel Very Happy
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Tyhle el.vozítka už jezdili v USA(a možná nejen tam) je o tom nádherný film...pak samozřejmě tohle batman úžasné auto ztopili pod zemský povrch,jak jinak.Otázka ale doopravdy je,jestli kromě mocenských zájmů by v masovém použití byla vyřešena otázky dostatečné výroby množství el.energie.Nicméně toto auto vypadalo a jezdilo aspoò dle filmu a vyjádření účastníků(i celebrit i obyč.lidí) suprově,úplně jiný zážitek!!!
Omlouvám se za odbočení od tématu,snad se toilk nestalo,může se i založit nové téma.
Kdo má zájem,podívejte se je to fakt síla,hlavně,že masově se o tom autě nikdy nic nerozšířilo a urychleně se auta dá se říct posléze výrobci zbavovali totálním sešrotováním...normál mafiánsko-mocenské praktiky,jak jsme již zvyklí.
http://video.google.com/videoplay?docid=8304284228545315999
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

Tak o Bavorákovi už začínám taky uvažovat, ale stejně nejspíše na konec, hlavně kvůli pořizovací ceně vozu, půjdu do C5, nebo něčeho jiného. Ale o víkendu jsem se na netu dočetl, že některé Bavoráky mají už dlouho nějaké
pneumatické dorovnávání světlé výšky, tak mi to trochu připomnělo Citroeny.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
No bylo by to hezký, jen chudák jíra by v tom Temelíně musel furt ládovat pod kotel Very Happy

Pavle prdlajs, žádný zásuvky, dám vám rovnou tyče, dáte si ji pod prdku a to uvidíte,jak budete uhánět. Laughing

Ale ted vážně, dneska vedle mně prijel jeden BMW nafta na parkoviště, ale to je zvuk skoro jak elektromotor, všechna čest. Jsou to švajcary
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

jira napsal:
Mamut napsal:
No bylo by to hezký, jen chudák jíra by v tom Temelíně musel furt ládovat pod kotel Very Happy

Pavle prdlajs, žádný zásuvky, dám vám rovnou tyče

a co vocasy? Shocked
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Buchta napsal:
jira napsal:
Mamut napsal:
No bylo by to hezký, jen chudák jíra by v tom Temelíně musel furt ládovat pod kotel Very Happy

Pavle prdlajs, žádný zásuvky, dám vám rovnou tyče

a co vocasy? Shocked

Copak? tobě chybí? no nevadí, hlavně že ho má liška, jinak bychom byli dodnes potmě. Wink
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

když už jsme u těch elekromobilech, tak jen pro příklad, 1% denní spotřeby el. energie celé ČR stačí na provoz 100 tis. těchto aut, takže bych to neviděl až na takový problém. Jíra zařídí 3 a 4 temelínský bloček a zas bude víc wattáže.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

Buchta napsal:
jira napsal:
Mamut napsal:
No bylo by to hezký, jen chudák jíra by v tom Temelíně musel furt ládovat pod kotel Very Happy

Pavle prdlajs, žádný zásuvky, dám vám rovnou tyče

a co vocasy? Shocked


Milane vocasy upadnou, myslel jsem tyče U235 Rolling Eyes

Ali na bločkách už se tvrdě pracuje
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)