Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pochromovanie vonkajsich kluciek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majky3



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Topolcany

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 3:36 pm    Předmět: pochromovanie vonkajsich kluciek Citovat

Cafko.Mate niekto skusensti s pochromovanim vonkajsich kluciek alebo nastriekanim do farby laku?Hladal som na celom nete aj tie nalepovacie ale pokial nema niekto tupu fabiu,octaviu alebo pod.nic ine som nemohol najst.Ja mam striebornu xantiu a dost mi to vadi ze to nie je je vo farbe laku alebo aspon chromove a rad by som to zmenil.Ak mate niekto skusenosti,no ze sa podelte s nami...Dik moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnny_P



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 49
Bydliště: okolí Kolína

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 2:43 pm    Předmět: klika Citovat

sice to zní hloupě, ale slovenštině moc nerozumím, ale jestli jsem to pochopil správně, prostě vyndej kliku a dej si ji nalakovat. Stačí rozdělat dekl dveří a ta klika drží na desítce matce, tu povol, vyndej z táhel a hotovo Smile
Taky se k tomu chystám. Chci nalakovat kliky a lišty na dveřích a náraznících. Taky mě ta černá štve Very Happy
_________________
X2 berline r.v.98, 1,9TurboD, 66kW Tmavě zelenáVery Happy
fotky mojí káry zde: http://moje.auto.cz/Johnny-P/xantuse.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

Very Happy je to haluz keď už češi nerozumejú slovákom Very Happy ale v podstate odpoveď správna, do chrómu by som som to ani nedával mi to príde ako tuzing, ale do farby auta by som to chcel porieši. proste pod¾a návodu hore vytiahni k¾učk y a ich daj niekomu streknú do farby auta.
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

tomi napsal:
Very Happy je to haluz keď už češi nerozumejú slovákom Very Happy

Sorry za OT Embarassed
Už je to tak, kola dějin nezastavíš. Crying or Very sad
Nedávno jsem se domlouval s jedním polákem německy, pak se podívám na SPZ a povídám, že česky a polsky by to šlo lépe, oba jsme se zasmáli a dál jsem mluvili každý po svém. Laughing
Stejně za chvíli budem všichni mluvit německy. Evil or Very Mad
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Henry napsal:
tomi napsal:
Very Happy je to haluz keď už češi nerozumejú slovákom Very Happy

Sorry za OT Embarassed
Už je to tak, kola dějin nezastavíš. Crying or Very sad
Nedávno jsem se domlouval s jedním polákem německy, pak se podívám na SPZ a povídám, že česky a polsky by to šlo lépe, oba jsme se zasmáli a dál jsem mluvili každý po svém. Laughing
Stejně za chvíli budem všichni mluvit německy. Evil or Very Mad

no skôr anglicky, ale to je jedno, ale problém je skôr inde, slováci čechom rozumejú, lebo máme na kábli české stanice a dokonca dos čštiny i v našich TV. Nechcem poveda, že sa niekto niečomu stráni, ale ja dos chodím po Českých fórach, kdežto na slovenských fórach vidím češtinu len zriedka, tak asi to fakt každého ahá na západ Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johnny_P



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 49
Bydliště: okolí Kolína

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

"vonkajších" znamená vnějších že?
A co pochromovat vnitřní kliky, to se mi líbí u kamarádovy octavie. Už jste to někdo chromoval, nebo jste to svěřili nějké firmě, popř. jaké?
_________________
X2 berline r.v.98, 1,9TurboD, 66kW Tmavě zelenáVery Happy
fotky mojí káry zde: http://moje.auto.cz/Johnny-P/xantuse.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)