Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problikávání kontrolek hydrauliky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vasil



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 1:48 pm    Předmět: problikávání kontrolek hydrauliky Citovat

Zdravím všechny Xantiaky,mám Xantii 1 měsíc a trápí mě problém.Po nastartování a i při jízdě mě nepravidelně problikává STOP s vykřičníkem.Po praklé trubce u čerpadla hydrauliky a odtažení do servisu mi technik řekl,že to čerpadlo je dost jetý a že by chtělo vyměnit.Je to dost drahé řešení a tak se chci zeptat,jestli by to nemohlo dělat nějaké ucpané sítko(filtr)a kde bych je všechny našel.Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plzak.Michal



Založen: 24.2.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 2:52 pm    Předmět: Re: problikávání kontrolek hydrauliky Citovat

vasil napsal:
Zdravím všechny Xantiaky,mám Xantii 1 měsíc a trápí mě problém.Po nastartování a i při jízdě mě nepravidelně problikává STOP s vykřičníkem.Po praklé trubce u čerpadla hydrauliky a odtažení do servisu mi technik řekl,že to čerpadlo je dost jetý a že by chtělo vyměnit.Je to dost drahé řešení a tak se chci zeptat,jestli by to nemohlo dělat nějaké ucpané sítko(filtr)a kde bych je všechny našel.Děkuji


No já jsem ve stejném případě pouze dolil hydraulický olej a je to ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Jestli je čerpadlo dost jeté? Funguje ti něco špatně na hydraulice - řízení zničehonic mění charakteristiku, špatně se ti auto zvedá , je čerpadlo hlučné nebo z něho teče LHM pokud ne tak mu asi nic moc nebude. Zkontroloval bych hladinu LHM a jezdil. Takové odpovědi mechaniků mě dokáží pobavit Laughing .
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasil



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Podle mě čerpadlo hlučné není,nic z něho neteče a olej mám dolitý.Teď už kontrolky problikávají po každém nastartování a je to horší po sešlápnutí brzdy,kdy jsou slyšet i drnčivé zvuky od předu.Po rozjetí to nějakou dobu takhle blbne a pak to přestane.Připadá mi.že tam je asi menší tlak než systém snese.Pokud by bylo čerpadlo v cajku,napadají mě už jen ta sítka či co tam je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Dle meho to vazne vypada na nizky tlak v systemu, kdyby to bylo nejakym bordelem asi by se to projevilo i na vlastnostech houpani jak uz psal Petr.
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vasil



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Je fakt,že se auto zvedá líně,ale zvedne se a drží i když čas od času mu spadne zadek,kterej se zas hned srovná.Po zaparkování výška drží.Pokud je to čerpadlem-je nutný koupit nový nebo by stačilo ho přetěsnit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)